Essence of Excellence

Ekipler bir koku geliştirmekte ve bunu pazarlamakt

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
4 - Sınırsız

Hakkında

'İmza niteliğindeki kokular’ büyük bir iştir. Ancak bu gösterişli reklamların ardında, çalışacakları ünlünün kokusunu elde etmek için her türlü egzotik ekstraktı deneyimleyen profesyonel simyacılardan oluşan bir ekip bulunmaktadır.

Essence of Excellence, ekiplere, belirlenen bir hedef pazara hitap edecek şekilde, özel bir koku yaratma ve bu şekilde bir karışım elde etme görevini veren bu iddialı rolü vermektedi.

Parfümeri, heyecan uyandıran bir iştir, ekipler çok çeşitli ruh durumları ve karakter özelliklerine sahip içerikleri dikkatlice seçerek hızlı ve etkili bir şekilde çalışacaklardır. Başarılı ekipler, hem yeni bir koku üretmeyi hem de kısa bir süre içinde ilgili hedefe yönelik bir pazarlama kampanyası geliştirmeyi amaçlayarak müşterilerinin bakış açısını anlayacaklardır.

Temel parfümeri tekniklerini öğrenen ekipler, sürülmeye hazır bir parfüm yaratmak için temel, orta ve üst notaları karıştırmaktadırlar. Essence of Excellence etkinliği kesinlikle kadın parfümleriyle sınırlandırılmamış olup, bazı ekipler hem kadın hem erken ya da sadece erkek müşteri profillerine göre çalışma yürüteceklerdir.

Bir mola etkinliği ya da gece eğlencesi olarak konumlandırılmış olan Essence of Excellence, şirket değerlerini ve müşteri memnuniyeti unsurlarını keşfetmek, network çalışması yapmak ya da ekip iletişimini geliştirmek için eğlenceli bir içerik sunmaktadır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Müşteri, daima bu zorlu aktivitenin merkezinde yer almaktadır. Ekiplerin, kişiye özel bir koku ve yaratıcı bir marka ile kendi kokularını oluşturmaları adına, hedef pazarlarının duygularını ve onları motive edici hususları anlamaları gerekmektedir. Bu süreç esnasında, her birimizin kendi benzersiz ve geçerli modelimizden yola çıkarak çalıştığımızı ortaya koyarken bir yandan da her bir ekip içinde ilişkiler kurmak suretiyle, aynı zamanda katılımcıların kendi algıları da keşfedilmektedir.

Büyükbabamın piposu en son aklıma geldiğinden bu yana epey bir zaman geçti. Büyüleyici bir etkinlikti ve hala sahip olduğumuz kültür ve deneyime göre bakış açılarımızın diğerlerinden nasıl farklılık gösterebildiğini derinlemesine düşünüyorum.

Price Waterhouse Coopers Services Limited

Request a Quote