essence of excellence in china

Miss World Çin için Yeni Parfüm konulu aktivitesi

Published on 12 Eyl 2012 by Mark Davenport

Pekin'deki ortağımız Acewood, 40 kişilik Çinli Miss World adayı için bir eğitim programı tasarlamış bulunmaktadır. Catayst Global'in entegre bir takım kurma aktivitesini destekleyen imrenilecek seviyede bir etkinliği bulunmaktadır.

Çin'de gerçekleştirilecek kutlama töreninin hazırlık aşamasında, nihai tst aşamasını geçen yeni koku oluşturma etkinliğimizEssence of Excellence"i koyuyoruz. Beklenen Miss Worlds etkinliğine yönelik takım kurma aktivitesi sunma fırsatı bize, heyecan verici bu yeni ürün için mükemmel bir lansman imkanı vermektedir.

Catalyst Global Direktörü Mark Davenport, etkinlikte bulunmak üzere etkinliğinin yapılacağı lokasyona uçmuş olu bu hareketi katılımcılar tarafından oldukça iyi karşılanmıştır. 6 takımın birlikte yer aldığı bu etkinlikte, kızların hepsinin elinde bizim özel parfüm tasarlama setlerimizden bulunmaktadır. Parfüm endüstrisi hakkında verilen basit bir açıklamanın ardından, Mark; gösterilen hedef pazara yönelik özel kokunun nasıl yaratılacağı ve nasıl bir karışım oluşturulacağı hakkında her ekibe bir brifing vermektedir. Miss World jürisi sadece takım çalışmasını puanlamakla kalmayıp, aynı zamanda ekiplerin mükemmel bir koku yaratmak için, üst, orta ve alt notaları bir araya getirerek müşterilerini nasıl daha iyi anladıklarını da ölçmektedir.

Mark Davenport, “Aslına bakılırsa yarışmacıların tasarladığı kokunun kalitesinden hayli etkilendim ve hatta nlardan eve götürmek üzere birer örnek bile aldım. Miss World ayrıca, sadece güzel kızların değil Essence of Excellnce etkinliğinin de hatırlanacağı bir organizasyondur. Bize özel olarak tasarlanmış olan parfüm tasarım setimizdeki benzersiz içerik maddelerin bir araya getirilmesiyle, takımlar erkek, kadın ve genç kokuları tasarlayabilmektedirler.

Bir koku yaratmak çok ilginç ve interaktif bir süreç olup, bu etkinliği tüm erkek katılımcılara önermekte herhangi bir sakınca görmüyorum. Tüm oyun testlerimizde, erkek çocuklardan büyük oranda olumlu geri bildirimler aldık.

Bunun bir ticari mesaja bağlanmasına yönelik olarak, bu egzersizin ekipleri gerçekten kendi müşterileriyle duygusal bir bağ kurmaya ittiğine dikkat edilmesi önemlidir. Bu alanı keşfedecek çok fazla takım kurma etkinliği deneyimi bulunmamaktadır.“

Essence of Excellence hakkındaki görüşlerin belirtmektedir

İster müşteri katılımını sağlayacak şekilde, yüksek seviyede kapsayıcılığı olan bir etkinliğe ister benzersiz bir yemek sonrası etkinliğe ihtiyacınız olsun, Essence of Excellence dünyanın her yerindeki ortaklarımızın erişimine açılmıştır. Yaklaşmakta olan tatil döneminde, Essence of Excellence Noel Partinizi hareketlendirecek ana içerik halin gelebilmektedir.

Essence of Excellence hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayınız.

Tüm Örnek Çalışmalar