Flat Out: Pyramids

Devasa 3D piramit yapbozu

1.5 - 3 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
20 - Sınırsız

Hakkında

Birlikte çalışmanın gücünü fark eden takımlar için sınır uzaydır. Antik Mısır uygarlığında Piramitlerin anlamı bir bina veya yapıdan çok daha fazlasıydı; bunlar insanoğlunun güçlüklerin üstesinden gelmesinin ve zamanın imtihanına karşı meydan okumasının simgeleri olan muazzam yapılardı. Flat Out Pyramids takımlarınıza da muazzam şeylere ulaşmak için birlikte çalışma fırsatını sunuyor. Bu etkinlik her türlü katılımcı grubuna üstesinden gelinecek birçok eğlenceli imtihan sunuyor. Çalışmanın imalat boyutuna ek olarak takımlar sorun çözümü öğeleriyle de uğraşırken birçok seviyede iletişim kuruyorlar ve kendilerini yaratıcı şekilde ifade edebiliyorlar. Ortaya çıkacak olan son yapı konferans veya kurumsal mesajların altını çizmek üzere süslenebilir. Piramit ortak bir hedefe doğru birlikte çalışmanın gücünü hatırlatmak üzere tüm azametiyle göğe yükselir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Eski Mısır'da, yalnızca bir bina olanın çok ötesinde birşeydi; insanoğlunun zorlukların üstesinden gelme kabiliyetinin bir sembolü olup, zaman içerisinde ayakta kalabilen olağanüstü bir yapı halini almıştı. Uygulamanın inşa safhasına ilaveten, takımlar problemlerin üstesinden gelmekte, bir çok seviyede network yapmakta ve kendilerini yaratıcı bir biçimde ifade etmektedirler.

Bu popüler takım kurma etkinliği, katılımcıların; temel inşa bloklarının zamanında ve yüksek standartlarda üretimini sağlamaya yönelik gerekli kaynak yönetimi ve kalite kontrolle yap-bozun kendi kısmına odaklandıkları "me focus" etkinliğiyle başlamaktadır.

Bunun hemen ardından, katılımcıların; inşaat bloklarının bir sonraki safhasını oluşturan interaktif problem çözme egzersizinde bir araya geldikleri "Team focus " gelmektedir. Daha sonrasında, tüm bileşenlerin birbirine bağlı bir piramit oluşturmasına ilişkin ortak hedefe ulaşmaya yönelik "Whole group focus " gelmektedir. Firmanıza özel mesaj nihai binanın bir paçasını olduğundan hemen göze çarpmaktadır.

Ve, ortak hedefe yönelik çalışmanın gücünü hatırlatan bir anıt oalrak karşınızda durmaktadır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Kurumsal sosyal sorumluluğa yönelik Flat Out Pyramid etkinliğinin kullanımı etkinlik öncesinde olacağından, takımlar piramidin dekorasyonuna ilşkin olarakmüşterilerinden ya da ortaklarından parası sizin seçeceğiniz yardım kuruluşuna gidecek şekilde sponsorluk arayabilmektedirler. Sponsorlarınızı, piramit üzerinde markalarının yer aldığı bir piramit parçasını vererek ya da elde edilen sonuca yönelik olarak bir fotoğraf göndererek ödüllendiriniz.

Beklentilerimizin çok üzerinde iş başardınız, tebrikler! Sizinle daima iritbatta olacağım. Ekiplerimiz gelen geribildirim tam manasıyla "HARİKA" oldu. Yapmış olduğumuz şeyin mümkün olabileceğini asla düşünmemişlerdi. Sizin de söylediğiniz gibi:İmkansız mümkündür! Flat out Pyramids oyununu çok beğendik.

Barclays Capital

Request a Quote