Team Torque

Yarıştırmak üzere bir model araç yapın.

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
40 - Sınırsız

Hakkında

Bu dinamik araba temalı ekip kurma etkinliğiyle bir enerji ve yaratıcılık patlamasına şahitlik edeceksiniz. Pisti hıncahınç doldurmuş bu heyecanlı kalabalık büyük bir gürültüyle ilk yarışının başlamasını bekliyorlar.

Ekipler, bir dizi takım aktivitesine katılmak suretiyle, kendi araçlarını tasarlamakta ve yapmaktadırlar. Kendi ekiplerini destekleyecek ve cesaretlendirecek afiş ve promosyon malzemelerini tasarlayıp araçlarını bunlarla dekore etmektedirler.

Ve artık yarış zamanı. Ekipler başlangıç çizgisinde yerlerini alıyorlar. Bayrak kalktığında, mekanik ekip, arabanın başlangıç çizgisinden bir roket gibi fırlamasını sağlayacak şekilde araca hava pompalamaktadırlar. Daha düzgün ve doğru bir rotada araçlar daha ileri gidecektir. Kazanan elbette en uzak noktaya giden araç olacaktır!

Team Torque, final yarışına hazırlanırken yemek esnasında ya da tüm gün boyunca mola sürelerinde sergilenebilecek gerçekten heyecan verici bir etkinliktir.

O zaman... motorları çalıştırın......motora gaz verin.........ve yarış başlasın!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Ekiplerin, kendi arabalarını tasarlamak ve daha sonra onları kendilerine ayrılan belli bir süre içinde, sınırlı kaynaklarla yapmak için gerekli bileşenleri satın almak adına iletişim, liderlik ve proje yönetimi becerilerinden yararlanmaları gerekmektedir. Ekip sloganını ve afişini tasarlamak için de yaratıcılık ve inovasyon gerekmektedir. Yarışın kendisi, ekip dinamiklerini geliştiren ve ekiplerin rahatlamasını sağlayan başlı başına eğlenceli, enerji dolu ve motivasyonal bir etkinliktir.s

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Team Torque, Kurumsal Sosyal Sorumluluk girişimleri için ideal bit etkinliktir. Okullar, hastaneler ve Afet Yardımları için para toplamak için kullanılmaktadır. Etkinlik öncesinde ekipler, arzu ettikleri hayır işleri için araçlarına sponsorluk aramaktadırlar. Diğer durumlarda, ekipler kazana araç üzerine bahis oynamakta ve kazanan da kazandığı miktarı bağışlamaktadır.

Team Torque etkinliği tüm katılımcılar tarafından çok beğenildi ve ekip gelişimi için de oldukça bütünleştirici nitelikte olduğu tespit edildi. Catalyst ile çok yakında bir başka etkinliği planlıyor olmayı ümit ediyorum.

Wataniya Telecom

Request a Quote