High energy, fun with Team Torque - Microsoft

Team Torque ile yüksek enerji, eğlence

Yayınlandı 26 Şub 2015

Microsoft’tan 36 katılımcıdan oluşan bir grup, İrlanda’da heyecan içinde bir araya gelmiş ve kahkahalar içinde kalkış yarışı için bir model araba yapma görevini gerçekleştirmek üzere işe koyulmuş bulunmaktadırlar.

Microsoft ekibi, ekiplerinin model arabasının parçalarını kazanmak için, ekip dinamiklerini test eden bir dizi zorlu göreve katılmış bulunmaktadırlar. Proje planlama becerilerinin kullanımıyla, bir ekip olarak araba inşa ettiler ve sonrasında da kolektif yaratıcı becerilerini ortaya koyarak, ekiplerini desteklemek amacıyla pankart ve tanıtım malzemeleri tasarlayıp bunlarla araçlarını süslediler! Bu zorlu görevi yerine getirirken geçen her dakikadan çok fazla keyif aldıklarından, Microsoft ekibinin morali olağanüstü seviyede yüksekti.

Ekipler başlangıç çizgisinde yan yana dizildiler ve bayrak kalktığında görevli personel roket gücü verecek şekilde arabaların çıkış noktasından pist sonuna gitmelerini sağlayacak hava pompalamaya başladılar. Microsoft katılımcıları, pankart ve bayrakları sallayarak, amigolarıyla kendi takımlarını destekliyorlardı!

Veee foto finiş.!! Ancak sonunda, elbette sadece bir kazanan olacaktı ve yarış pistinde en uzağa, en düz şekilde giden araba kazanan olarak ilan edildi.

Tüm Örnek Çalışmalar