Talent Scout

Doğru ekibin bir araya getirilmesi

10 dakikalar - 1 Sat
Kapalı alan
Rekabetçi
12 - Sınırsız

Hakkında

Hızlı tempoda ve eğlenceli ağ oluşturma etkinliği. Görev basittir; bir proje bilgilendirmesi alın ve müşterinin ihtiyaçlarına cevap verecek doğru takım oyuncularından oluşan takımı bir araya getirin Ne var ki, takımlar kısa sürede ortada beceriler ve çok farklı tedarikçi ve müşteri katmanları için rekabet olduğunu fark ederler.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Değişim yönetimi ve etkili müzakere bu hızlı iş simülasyonunda ortaya koyulmaktadır. Projeler hakkındaki sürekli bilgi akışı, hızlı bir şekilde çeşitli beceri havuzlarının oluşumunu gerektirmektedir. Katılımcılar kendilerini başarıya götrüecek olan güven ilişkisini inşa ederken aynı zamanda, ROI değerlerini de izlemektedirler. Kaliteli sonuçlar, etkili müzakere ve piyasaya giriş hızı arasındaki denge arasında akışkanlık göstermektedir.

İnanılmaz derecede etkili bir iş simülasyonuydu. Bazı çalışanların içindeki rekabetçi gücü ortaya çıkarmıştı. İnsanları izlemek ve kendi yetenek havuzlarına insan katmaya yönelik neler yapabildiklerini görmek gerçekten çok heyecan vericiydi. Çok eğlenceliydi! Gerçekten rekabet avantajı üzerine ve piyadsalardaki sürate odaklanmış bir etkinlikti. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

Microsoft

Request a Quote