BeatBox Rox

Vokal perküsyon gösterisi

10 dakika - 1 Saat
Kapalı alan
İşbirlikçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

BeatBox Rox, başlangıçtan itibaren herkesi eğlendirecek, canlandıracak ve herkesin etkinliğe katılımını sağlayacaktır! Bu eğlenceli ve şamatalı etkinliğin, her türlü konferans programınıza, toplantı ya da atölye çalışmanıza enerji ve canlılık katacağından emin olabilirsiniz.

Çok yetenekli ve saygı vokal perküsyonistlerin gözetiminde, katılımcılarınız; becerikli performans sanatçılarımızın deneyim ve katılımcı becerilerinden faydalanacaklardır. Beatboxing, ağız, dudak, dil, ses, geniz boşluğu ve gırtlak kısmı kullanılmak suretiyle, davul sesleri, ritimleri ve diğer müzikal seslerin çıkarılmasına yönelik bir sanat dalıdır.

Heyecan verici bir tanıtımın ardından, katılımcılar; her bir izleyicinin genel kompozisyon içerisinde kendi sesini yerleştirebildiği kelimenin tam anlamıyla insandan meydana gelen bir bateri seti haline dönüşmektedir. Bu etkinlik, bir ekibin tam manasıyla bir olarak çalışması açısından harika bir metafordur.

BeatBox Rox, çeşitli formatlarda hazırlanması için gayret gerektirmeyen bir etkinliktir. Bu etkinliği:

  • Kalabalık sayıda katılımcının olduğu bir ortamda, onbeş dakikalık bir kaynaştırma faaliyeti şeklinde
  • herhangi bir konferans programını gerçekleştirmek amacıyla bir harekete geçirici unsur şeklinde
  • Daha ufak çaplı bir atölye çalışması için ödüllerin verildiği bir deneyim şeklinde
  • Daha seçkin bir toplantıya yönelik olarak kırk beş dakikalık bir atölye çalışması şeklinde,
  • sizin gereksinimlerinize göre tasarlanmış bir etkinlik şeklinde düzenleyebiliriz.

BeatBox Roxsüresince neler olacak?

Başlamak için, yardımcı elemanlarımız izleyici etkilemek ve yakalamak amacıyla sahnede bir gösteri yapacaklar. Daha sonra katılımcılarınızı belli sayıda gruplara ayıracağız ve her bir gruba vokal davul sesleri vereceğiz. Sonuç itibariyle, birlikte performans sergilemeye yardımcı olmak amacıyla, arkadan gelen ritmin tekrarlandığı, şiddeti giderek artan bir ekip performansına yönelik olarak biraraya getirileceksiniz.

 

Öğrenme Sonuçları

Beat Box Rox, akıllıca hazırlanmış basit ve etkili bir harekete geçirici konferans etkinliğidir. Paylaşılan bu canlandırıcı özellikte ve yüksek enerjili deneyim, grup içindeki herkesin harekete geçmesini ve daha sonra yapılacak sunumlarda daha kavrayıcı olmalarını sağlayarak grup içi bütünleşmeyi sağlamakta ve pozitif bir yaklaşım meydana getirmektedir.

Çok kapsamlı formatıyla,büyük gruplara yönelik 30 dakikalık hareketli toplantı ya da sdaha seçme toplantılar içn de çok daha derinlemesine 45 dakikalık bir çalışma şeklinde kullanılabilmektedir.

Related Testimonial

Katılımcıların tamamını içine alan bu aktivite, tüm katılımcıların hayal gücünü ortaya koymalarına olanak sağlamaktadır. Tüm kısıtlamalar ortadan kalkmakta ve herkes yaratıcı bir şekilde düşünmektedir! Ve herkes keyifli gülümsemeler ve mutlu hatıralarla etkinliği deneyimledi.

MEDecision

Contact Us