Win it in a Minute - Remote

60 saniyelik heyecan verici takım savaşı

30 dakika - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

WIn it in a Minute Remote, 60 saniyelik bir dizi mücadelede takımların karşılaştığı heyecan dolu bir aktivitedir. Etkinlik gününden önce katılımcılara evlerinde bulunan eşyalardan oluşan kısa bir liste verilir ve WIn it in a Minute Remote partisi öncesi bu eşyaları hazırlamaları istenir. Bir yönetici, takımlar sanal mola odalarına geçip pratik yapmadan ve rolleri atanmadan önce her bir mücadele boyunca uzaktan çalışanlara sanal olarak rehberlik eder. Ardından, herkes büyük sanal bir odada sonuçları izlemek ve kahkahalara boğulmak için bir araya gelir.

Öğrenme Sonuçları

Bu interaktif ve enerji verici aktivite, ayrıca, ekibin iletişim yetenekleri ve ekip stratejileri geliştirmeleri için oldukça faydalıdır. WIn it in a Minute Remote bütün katılımcıları dahil eder ve rahat bir şekilde iş ortamı dışında çalışanların birbirlerini tanımalarını sağlayarak bireysel olarak morallerini yükseltir. Açık format herkesin katılımını sağlar ve şüphesiz WIn it in a Minute Remote şampiyonu olmaları için teşvik eder!

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us