The Domino Effect

Takımlar, dev bir devrilen domino etkisi yaratmaktadırlar.

30 dakikalar - 1 Sat
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi
6 - 150

Hakkında

Sabit el kim olacak? Yaratıcılık ve İnovasyona yönelik daha iyi fikirler hangileridir? Ekibiniz, her unsurun gerektiği gibi çalışmasını sağlayabilecek mi, final etkinliği öncesinde, birkaç prototip yapmak iyi fikir olabilir!

Her ekip kendi dev Domino eserini oluşturmakla görevlendirilecek olup her birinde kendi karşılıkları ve adaptasyonları bulunacaktır.

Aktivitenin ilk kısmında, ekiplerin; ampul, kitap, top ve iğne gibi domino yapısına dahil edecekleri çeşitli malzemeler için yarışması gerekecektir. Bu erken etapta ekiplerin bu görevlerde üstesinden nasıl geldiklerine bağlı olarak, final görevinin basit olup olmayacağı belli olacaktır.

Bu ilk çekişme sona erdiğinde, her ekibe domino setleri ve kendi eserlerini oluşturmak için kazandıkları tüm malzemeler verilecek olup tüm parametrelere riayet edilmesiyle de sonuçta balonlarını patlatacaklardır. Bu etkinliğin güzel tarafı, bulmacanın her parçası önemli olup, ufak bir unsurun yanlış olması durumunda, bütün bir düzenek bozulmaktadır.

The Domino Effect, mükemmel bir geri bildirim etkinliği olup eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde yanlışlar ortaya çıkarılabilmektedir. Ekiplerin tamamının finalde yer almasına imkan sağlayarak, kazan-kazan ilkesi doğrultusunda etkinliği sona erdirebilmenin ilave avantajına sahip bulunmaktadır.

 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

The Domino Effect, iletişim planlaması ve birlikte çalışma gibi altta yatan güçlü ekip kurma etkinliği unsurlarıyla, geçekten eğlenceli ve heyecan verici bir etkinliktir.

Request a Quote