Discovery Challenge

Go Team Adventure Quest

1 - 8 Saatler
Açık alan
Rekabetçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

The Discovery Challenge etkinliği takımları içerisinde tarih, gizem ve muhteşem mekanlar bulunan, macera ile uydu teknolojisini birleştiren zorlu ve heyecan dolu bir yolculuğa götürür. Büyük şehirlerde uygulanmak üzere özel olarak tasarlanmış olan oyunda takımlar son varış noktasını ortaya çıkarana kadar GPS cihazları ile eski zaman keşif çarkının yardımıyla bir dizi durak noktasına uğrarlar, vardıklarında da alınan puanlar ve başlarından geçen maceralar karşılaştırılır. Kurumunuzda çalışan herkesi kaynaştırarak birlikte alışılmadık bir ortamda çalıştırmak ve paylaşılan bu inanılmaz ve eşsiz deneyimi herkesin anılarına katmak için ilham verici bir etkinliktir.

Öğrenme Sonuçları

The Discovery Challenge, güçlü bir takım ruhunun, rekabet ortamının ve eğlencenin vurgulandığı bir ortamdır. The Discovery Challenge, organizasyonunuzda yer alan her bireyin içindeki Indiana Jones'u ortaya çıkarmaktadır, bunların alışılmadık şekilde diğerleriyle çalışmasını ve olağanüstü bir deneyimin yaşandığı benzersiz bir ortamın keyifini çıkarmalarını sağlayınız.

Konferans veya ürün mesajları bir yandan ortak bir deneyime yönelik eğlenceli bir şekilde çalışılırken diğer yandan da takım öğrenmesini sağlamak amacıyla kolaylıkla etkinliğin içine entegre edilebilmektedir.

Related Testimonial

Konferans alanını tarihsel ve kültürel açılardan keşfettiklerinden Discover Challenge insanların ekipler halinde bir arada çalıştıkları benzersiz bir etkinlikti.

GSK

Contact Us