The Big Picture Online

Nerede olursanız olun ekip olarak hep birlikte bir sanat eseri ortaya çıkarın

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Ekip gruplara ayrılır. Takımlarının sanal tuvallerini indirirler. Etkinliğe dünyanın önde gelen müzelerinde 'sanal büyük bir tur' atarak başlarlar ve yol boyunca sanatla ilgili sınav sorularını yanıtlarlar. Doğru bir cevap, dijital boyama segmentlerine renkler uygulamak için kullanacakları gerekli RGB kodları ile ödüllendirir. Katılımcılar keşfettikleri bilgileri kendi takımlarıyla paylaşırlar. Herhangi bir eksik bilgi olması durumunda, diğer ekiplerden bilgi talep etmeleri gerekir. Daha sonra The Big Picture'nin kendilerine ayrılan bölümlerini boyamaya başlarlar. Tamamlandığında, ekipler görüntülerini kaydeder ve gönderir. Resimler kolektif bir sanat eseri yaratmak için derlenir. Etkinlik uzmanı, görüntüyü gruba gösterir ve sonuca dayalı olarak etkinlikten öğrenilenlerin tartışılması yoluyla onlara rehberlik eder!

Öğrenme Sonuçları

Yüz yüze versiyonunda olduğu gibi, hibrit veya uzak formlarında The Big Picture, işbirliğinin ve net iletişimin önemini vurgulayan lider ekip kurma etkinliği olmaya devam ediyor. Resmi tamamlamak için renk kodlarını elde etmek, problem çözmeyi ve yaratıcı düşünmeyi gerektirir. Tutarlı bir " Big Picture (Büyük Resim)" elde etmek, rekabetçi olmayan bir zihniyet ve takım içinde ve takımlar arasında işbirliği gerektirir.

"Big Picture" görüntüsü, markanızı ve şirket değerlerinizi yansıtacak şekilde özelleştirilebilir. Gereksinimlerinize bağlı olarak, katılımcıların segmentlerini dijital olarak mı, boya, pastel boya veya başka bir araçla mı boyayacaklarına karar verebilirsiniz.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us