Team Tonic

Hangi cin hangisi?

30 dakikalar - 1 Sat
Kapalı alan
Rekabetçi
8 - Sınırsız

Hakkında

Kendinizi bir Cin tadımcısı gibi hissetmek ister misiniz? Team Tonic, rahat ve sosyal bir ortamda sizin duyusal yeteneklerinizi test edecek olan bir keyif akşamı sunmaktadır.

Team Tonic, ekip kurma etkinliğini kurumsal bir gece içkisi etkinliğiyle birleştirerek konferansınız için mükemmel bir kapanış etkinliği niteliğindedir! Ufuk açıcı görüşmelerin, neşeli bir rekabetin ve ferahlatıcı Cin Toniğin keyfini çıkarın.

Kısa bir girişin ardından, test kutularıyla birlikte etkinliğin kurallarını almaktadırlar. Bu noktada, övünme ve azarlama kuvvetli bir şekilde tavsiye edilmektedir, çünkü buradaki amaç dünyanın en ünlü cin markalarından bazılarının aromalarını doğru tanımlayan ilk grup olmaktır!

Duyularınızı kullanın.

Elinizde tuttuğunuz koklama çubuğuyla, test setinizdeki her bir numuneyi tanımlamaya çalışacaksınız. Görünüşte basit olan bu görev, kısa süre içerisinde ekibinizin bir araya gelip hangisinin hangisi olduğuna birlikte karar verdiği eğlenceli bir etkinliğe dönüşmektedir.

Bir tahminde bulun, Sherlock

Yeni başlayanlar! Numune şeritlerinin tadılması ve koklanmasının ardından artık sizin ve birlikte çalıştığınız alkol dedektiflerinin ilk elemelerini yapma vakti gelmiştir. Cevapları karşılaştırın, ekibinizde kendi aranızda tartışın ve çoğunlukla verdiğiniz notun sizi final turuna taşımasını sağlayın.

Kazanan ödülü alır

Final cevaplarınızı veriniz ve sonuçlar açıklandıkça, daha çok konuşup övünün. Sizler yeni bilgi birikiminizi yansıttıkça, bu birlikte gerçekleştirdiğiniz yoğun çalışma, bir diğer Cin & Tonik turuyla ödüllendirilmektedir.

Team Tonic etkinliği gecenin iyi bir şekilde başlaması için en sade ve mükemmel seçenektir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Takımınızın, bu hızlı, karar alma mekanizmalarının kullanıldığı ve diğerlerini etkilemek adına etkileyici konuşma ve vücut dili kullanımı yöntemlerinin gösterildiği etkinliğe katılımlarını sağlayınız. Bu eğlenceli network aktivitesi, takımların bir yandan diğerlerinin düşüncelerini dinleyip kollektif bir karar üzerinde tartışıp düşünürken diğer yandan da dinlenecekleri ve eğlenecekleri bir network oluşturma aktivitesidir.

Request a Quote