River Runner

Kapalı alanda rafting oyunu

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
20 - Sınırsız

Hakkında

River Runner, azgın köpüklü sularda rafting yapma heyecanı ile nehir macerası şirketi işletmenin bütün boyutlarını da içerisinde barındıran eğlenceli ve yarışmacı bir takım oyunudur. Her takım dünyanın en büyük ve en zorlu nehirlerinden biri boyunca ticari bir keşif yolculuğu yapmak zorunda olan birer rafting şirketi olarak çalışacaklardır. Katılımcılarınızın ıslanma şansı olmamakla birlikte eğlencenin tadına varabilmeleri için tam boy bir rafting botu, kürekler, can yelekleri ile nehir keşfinde bulunması gereken diğer tüm hayati önemdeki ekipman kendilerine verilecektir. Muhteşem video görüntüleri ile daha da canlandırılan ortamda nehir macerasının tadını almaya iyice yardımcı olur.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Müşteri memnuniyetinin hem nasıl değerlendirileceği hem de nasıl elde edileceği açısından doğasının anlaşılması için oyunlaştırılması gerekmektedir. Planlama ve bahse konu safhaların uygulanması esnasında, takımlara kasten bir kişinin ilgilenebileceğinden fazla bilgi verilmektedir, bu sayede müşteri açısından en iyi sonucun elde edilmesi konusunda etkili bilgi yönetimi hayati önem taşımaktadır. Katılımcılardan, bir yandan karlılığı gözetirken diğer yandan da en iyi müşteri deneyimini elde etmek adına bütçeyi dengelemeleri istenmektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

River Runner, çevreye duyarlı bir ortamda ticari faaliyet yürütmeyi simüle etmektedir. Oyun yapısındaki derinlik, oyunun; toplumla irtibat, sorumlu uygulama, kaynak yönetimi ve kırılgan bir ekonomide turizmin sosyo ekonomik etkisi gibi etik sorunları keşfetmek üzere özel oalrak tasarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Hayli enerjik bu iş simülasyonunda, her ekipten 10 kişi farklı görevleri üstlenirken aynı zamanda ortak hedefler doğrultusunda çalışmaktadırlar. Her ne kadar kapalı alanda gerçekleştirilen bir etkinlik olsa da bu tam manasıyla gerçekçi bir deneyimdi diyebiliriz!

Microsoft

Request a Quote