Rags To Riches

Geri dönüşüm malzemelerinden bir logo oluşturma

1 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
20 - Sınırsız

Hakkımızda

Rags To Riches, içinde bulunduğunuz topluma bir şeyler vermeyi teşvik eden ve aynı zamanda istenmeyen malzemelerin de geri dönüşümünün yapılmasını sağlayan fevkalade eğlenceli bir (CSR) Kurumsal Sosyal Sorumluluk etkinliğidir. Konferansınız başlamadan önce katılımcılarınızda giyecek ve diğer "nitelikli" malzemelerin toplamasının organize edilmesi konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Ekipler, bağışlana tüm bu malzemeleri kullanarak şirket logolarının(ya da tanınmış simgelerinin) dev bir versiyonunu yapmak üzere dinamik bir network ve iletişimin olduğu bir görevde yer almaktadırlar. Yapılan bağışların önceden tespit edilen, işaretli alanlara yerleştirmek birlikte çalışılırken, kendine özgü bir şablon ekiplere kılavuzluk etmektedir.

Rags to Riches, konferans esnasında verilen bir arada tamamlanabilmekte ya da konferans molaları içinde "harekete geçirici" faaliyetler olarak bölümler halinde uygulanabilmektedir. Etkinliğin sonunda, herkesin bu kolektif yaratıcılık faaliyetini kutladığı bir fotoğraf çekilmektedir. Daha sonrasında, tüm malzemelerin seçmiş olduğunuz yerlere gönderilmesini sağlıyoruz.

Öğrenme Sonuçları

Rags To Riches, tüm ekibinize yönelik benzersiz ve tatmin edici bir deneyim kazandırmaktadır. Rags To Riches, elde kalmış atılacak istenmeyen malzemelerin geri dönüşümü hakkında katılımcıların daha fazla düşünmelerini sağlamaktadır. Bütün takımın hareketlenmesiyle birlikte, takımlar; ekip çalışmasının hem kendileri hem de içinde yaşadıkları ortam için gerçekten bir fark yaratabileceğini ispat edecek şekilde bağışta bulunacaklardır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Rags to Riches, özellikle Kurumsal Sosyal Sorumluluk konusu göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Diğer aktivitelerin Kurumsal Sosyal Sorumluluk bağlamında nasıl kullanılabileceğini görmek için, aşağıdaki düğmeyi kullanarak Kurumsal Sosyal Sorumluluk sayfamızı ziyaret ediniz ve listelenmiş olan ekip kurma aktivitelerine ilişkin bağlantıları keşfediniz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk aktivitelerine bakınız.

Related Testimonial

Rags to Riches, katılımcıların bir yandan bir bağış etkinliğinde kendilerini çok iyi hissederken diğer yandan da katılımcıların network çalışması yapabileceği oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Kazan Kazan temelinde bir etkinlik diyebiliriz!

World Event Organisation

Contact Us