Picture This

6 karelik bir mesaj oluşturun!

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
6 - Sınırsız

Hakkında

Yaratıcı düşünce, takım çalışması ve kullanıcı-dostu teknoloji karışımından yararlanarak kurumsal konferans mesajlarınızı altı karede karşıya iletin! Picture This, eğlenceli tecrübe paylaşımı sağlayan ve katılımcılarınıza kilit mesajları sunan enerji dolu bir mola etkinliğidir. etkinliğin temaları, çıkacak sonuçları, karakterleri ve markalandırma da dahil olmak üzere gereksinimlerinize uygun olarak dikkatle uyarlanır. Sinopsis, dijital fotoğraf makinesi, aksesuarlar ve ortak hayal güçleri ile donatılmış takımlar, belirli bir temayı keşfeden fotoroman türünde renkli bir sunum yaratır. Sürpriz bir finalde bütün takımların yarattıkları altışar karelik fotoromanlar birleştirildiğinde ise ortaya daha büyük bir resimli hikaye çıkar. Tüm katılımcı grubu hep birlikte başarıya ulaşırken bu düşünceleri gıdıklayıcı etkinlik hatırlarda uzun süre kalacakl bir finalle sonuçlanır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Picture This, şirketin misyonunu, ürün hikayelerini keşfetmenin en iyi yolu ya da bir sonraki Yılbaşı partiniz ya da mevsimsel personel günü etkinliğiniz için eğenceli temalı bir takım kurma etkinliği olarak nitelendirilebilmektedir. Takımlar, benzersiz bir senaryo oluşturmak için yaratıcı düşünce ve mizahtan faydalanmaktadır. Kaynak yönetimi ve yaratıcılık, her bir sahneyi anlatmaya yönelik fotoğrafların çekilmesini gerektirmektedir. Daha işbirliği içindebir yaklaşımı gerçekleştirmek amacıyla, bütün takımlara aynı konu başlığı verilmiş olup daha uzun bir anlatı sağlamak amacıyla takımların her birinin çizgi dizilerinin biraraya gelmesi gerekmektedir. Takımların çizgi dizileri etkinliğin eğlenceli bir hatırlatıcı olması amacıyla kupalar ya da t-shirtler üzerine basılabilmektedir.

Picture This, herkesin olabildiğince, gönlünce rahat olduğu ve birlikte çalışmaktan keyif aldığı mükemmel bir etkinlikti. Günlük işlerimizi en iyi ne şekilde yapacağımızı düşünürken yaratıcı ve inovatif düşüncenin ne kadar önemli olduğunun altını çizmek için bu inanılmaz deneyimden faydalandık.

Vodafone

Request a Quote