Integrity

Herkesin katılımının sağlandığı zorlu mücadelelerde değerlerin keşfedilmesini sağlamaktadır

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

100 dakikalık hararetli bir çalışmanın ardından, 5 ila 8 kişiden oluşan ekipler, oldukça zorlayıcı 3 boyutlu bir görev etkinliğinde pratik zekalarını ortaya koymaktadırlar. Her bir görevi çözmek için sadece 20 dakikaları bulunmakta olup, iletişim, liderlik ve takım çalışması gibi özellikler de maksimum seviyede test edilmektedir. Alışılmış sıradan sorun çözme uygulamalarının aksine, Integrity etkinliği, hem ekibin hem de hakemlerin kendi performanslarına göre puanlandığı devrimsel nitelikte yeni bir oyun dinamiği geliştmek suretiyle yepyeni bir çığır açmaktadır.

Her bir görevin başlangıcında, gelen takımı izlemek amacıyla, giden takım içinden bir gönüllü hakem seçilmektedir. Zaman dolduğunda, bu hakem yedi performans kriterine göre ekibi puanlamakta ve sonrasında da ekip tarafında hakem puanlanmaktadır. Aynı zamanda her bir ekibin, kendi insiyatifinde olmak üzere hakemleri ödüllendirmek için beş adet "Integrity Taşı" bulunmaktadır. Beş adet inanılmaz derecede zorlu fiziki bulmacanın tamamlanmasının ardından, ekipler toplam olarak kazandıkları puan çizelgeleriyle ilave "Integrity Taşlarını beyan etmek ve böylelikle de kazananlar belli olmaktadır.

Öğrenme Sonuçları

Bu akıllıca tasarlanmış, külfetli ve zor talepleri bulunan iyi düşünülmüş oyundaki değerleri ve nelerin doğru olduğunu keşfedin. Integrity, katılımcıların iletişimi ve liderliği analiz ettikleri, atik ekipler oluşturdukları ve bireysel kişilik özelliklerini ortaya çıkardıkları katılımcı bir platform sunmaktadır.

100 dkika içerisinde ekibinizin düşünce sistemini dengeleyin. İşletme mesajının altında yatan zekice hazırlanmış kısım oyun esnasında kademeli olarak ortaya çıkmakta olup katılımcıların hayatı bir de iş arkadaşlarının, müşterilerinin ve tedarikçilerinin bakış açısından görmelerine olanak sağlamaktadır.

Integrity, uygun davranışların ortaya konduğu, pro aktif bir tartışma ortamımın yaratıldığı, ivedilikle bağlayıcı ekip kararlarının alınabildiği güvenli bir içerik sunmaktadır. Kişisel özellik olarak dürüstlük açısından ise, doğruluk hepimizin hedeflediği bir değerdir. Integrity'e (Doğruluğa) sahip olmak demek, doğru olanı en uygun şekilde yapmak anlamına gelmekte olup daima ilerisini düşünen, kendini geleceğe hazırlayan firmalar için kritik önem taşımaktadır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

The ingenious, tactile task equipment for_x000D_ ‘Integrity’ is hand crafted in workshops offering gainful employment for people_x000D_ with disabilities in Bavaria, Germany.

Contact Us