In the Picture

Firma logosu çekimleri

30 dakika - 1 Saat
Kapalı alan
İşbirlikçi
40 - Sınırsız

Hakkımızda

Zaman yanımızdan uçarak geçer gider... ama arada bir, bireyleri de resmin içerisine dahil etmek ve  iletişim için zaman bulunmalıdır. Konferans mekânına gelen katılımcıların teker teker resimleri çekilir. Konferansın bitimine doğru bu çekilen resimlerin yüzlercesinin bir araya toplandığını ve mucizevi bir şekilde bunlar kullanılarak karşılarındaki dev ekranda şirketlerinin logosunu veya o konferanstaki kilit mesajı oluşturduğunu fark ederler. Üç dakikalık çok çarpıcı bir gösteri olan In The Picture, konferansın tepe noktası, bir kutlama ve o kurumun erişimleri, başarılarında bireylerin ne kadar özel bir yerlerinin olduğunu ifade etmede harika bir yöntemdir.

Öğrenme Sonuçları

In the Picture, firmanızı hangi unsurların özel yaptığını gösteren ve çalışanlarınızın bu firma başarısına sağladığı katkıdan bashseden üç dakika süreli olağanüstü bir konferans etkinliğidir. In the Picture, şirket içerisinde yer alan bireyleri güçlendirmektedir. Her bir bireyin önemli olduğunu, bu bireylerin bir araya gelerek şirket kültürünü meydana getirdiklerini ve markanın yaşayan temsilcileri olduklarını vurgulamaktadır.

Related Testimonial

In The Picture, logomuzu insanlara, bizim en büyük marka temsilcilerimize sunmanın en keyifli yoludur.

Accenture

Uzaktan Çalışan-Hibrit-Çok lokasyonlu

Uzaktan Çalışan- Hibrit - Çok lokasyonlu together apart

Bu aktivite yüz yüze, uzaktan çalışan, hibrit ve çok lokasyonlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzak veya karma sürümünü bize sorabilirsiniz. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us