ibuild - hybrid teams

Nerede olursanız olun ekip iletişimini ateşleyin

1.5 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

iBuild'de nihai amaç, bir modeli görmeden bir kopyasını oluşturmak için bilgiyi bir iletişim zincirinden geçirmektir! Her takımın, dijital cihazları aracılığıyla takıma bağlanan Mimar adında uzak bir oyuncusu vardır. Bilgi, "Mimarlar" dan "Kuryeler"e ve son olarak "İnşaatçılar" a geçerek aktarılır. Eğlenceli iletişim engelleri, sıkı bir proje son teslim tarihi ve son dakika rol değişikliği kararı, doğru bir sonuç üretme baskısına katkıda bulunur. Her katılımcı, ekibinin başarısında hayati bir rol oynar.

Öğrenme Sonuçları

iBuild, dilin, geri bildirimin önemine ve adım adım bir proje stratejisi oluşturmaya odaklanan güçlü sonuçları olan birleştirici bir deneyimdir. iBuild, katılımcıların farklı iletişim yollarını keşfetmelerine olanak tanır: sanal, yüz yüze, sözlü ve sözlü olmayan. Oyundaki yapay engeller sadece eğlenme şansı sunmakla kalmaz; aynı zamanda bilgi alışverişinde temel ilkeleri vurgularlar. Öğrenme çıktıları, iç iletişimi geliştirmek ve yeni çalışma yöntemlerine uyum sağlamakla sınırlı değildir; müşteri ilişkileri yönetimindeki en iyi uygulamaları da yansıtabilirler.

Uzaktan Çalışan-Hibrit-Çok lokasyonlu

Uzaktan Çalışan- Hibrit - Çok lokasyonlu together apart

Bu aktivite yüz yüze, uzaktan çalışan, hibrit ve çok lokasyonlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzak veya karma sürümünü bize sorabilirsiniz. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us