Head to Toe

Farkındalıkla birlikte Yoga esnemesi

10 - 40 dakikalar
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Head to Toe etkinliği, çalışanların gün içerisindeki faaliyetleri esnasında, kişisel sağlıklarını ve farkındalıklarını nasıl elde edeceklerini delegelere öğreten, resmi olmayan, zorlayıcı olmayan bir enerji çalışmasıdır.

İş gücünüzdeki sağlık ve iyi olma durumuna yatırım yapmanın kanıtlanmış şekilde geri dönüşleri bulunmaktadır. Periyodik olarak nefeslerine ve esneme hareketlerine odaklandıklarında, iş gelmeme oranını hızla düşürürken verimliliği ve personelin elde tutulması oranlarını hızla arttırmak suretiyle, çalışanlarınızın zamanlarını ve stres seviyelerini çok daha yönetebilmelerini sağlamaktadır.

Head To Toe Etkinliğindeki benzersiz egzersizler, her yerde kolaylıkla uygulanabilecek olan "kendine gel" şeklindeki egzersizler olup, saygın sağlık pratisyenleri tarafından geliştirilmiştir.

Head To Toe etkinliği, oldukça etkili bir harekete geçirici konferans etkinliği olduğundan tek bir oturumda da uygulanabilmektedir. Buna ilaveten, modüler tasarımı sayesinde bu egzersizler; delegelerinizin yeniden konuya odaklanmasını ve enerjilerinin arttırılmasını istediğiniz herhangi bir anda, konferansınız boyunca kısa süreler halinde yeniden gösterilebilmekte ve uygulanabilmektedir.

Ekibiniz, bu tekniklerin yerine getirilmesine yönelik bilgilerle donatılacak olup kendilerine Head To Toe tekniklerinin detaylı olarak adım adım gösterildiği, bu amaca yönelik bir defter verilecektir. Delegelerinizin alıp alabilecekleri en değerli konferans ürünlerinden biri olan bu çok kaliteli defter, delegelerin burada gösterilen egzersizleri günlük hayatlarına dahil etmeleri yönünde cesaretlendirmektedir!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Çalışanların sağlığına ve iyiliğine yapılan yatırım kesinlikle iyi bir geri dönüş sağlamaktadır. Çalışanlar, periyodik olarak nefes ve esneme hareketlerine odaklandıklarında, işe gelmeme oranını düşürerek verimliliklerini arttırmakta olup zaman ve stres yönetimi konusunda çok daha iyi konuma gelmektedirler. Head To Toe etkinliği, çalışanların mesai saatleri boyunca, kişisel sağlık ve farkındalıklarını nasıl kazanacaklarını gösteren samimi olup korkutucu olmayan bir etkinliktir. Egersizlerin sıralaması, tanınmış bir sağlık uygulayıcısı tarafından geliştirilmiştir.

Request a Quote