Flat Out Afloat

Ekipler bir deniz aracı yapıp yarıştırmaktadırlar

1 - 2 Saatler
Açık alan
Rekabetçi
20 - Sınırsız

Hakkında

Dünyanın en yaratıcı ve heyecan verici kendi kayığını kendin yap tasarımı!

Takımların bir tasarım seçmeleri, farklı ve alakasız gibi görünen malzemeleri bir araya getirmeleri ve sonunda bireysel becerilerini ortak amaca odaklandırıp suya dayanıklı bir taşıt imal etmeleri gerekir. Katılımcılar ayrıca gerçek liderlik ve büyük fikirlerin hiç beklenmedik anlarda karşılarına çıkacağını fark edecekler.

Flat Out - Kon Tiki Challenge’ın sonunda görevin başarıyla yerine getirilip getirilmediğini suda da test etmek için, her takım yaptığı kayığı havuz, gölet hatta denizde denemek isteyecektir. Çeşitli yarışlar hatta deniz savaşları bile günün eğlencesi olarak düzenlenebilir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Flat Out Afloat etkinliğinde, takımlar; bireyler olarak bir arada çalıştıklarında ve kendi gayretlerini koordine ettiklerinde, imkansız denilenlerin nasıl mümkün olduğunu bulmaktadırlar. Takımlar bu etkinlikle aynı zamanda, gerçek liderliğin ve mükemmel fikirlerin hiç umulmadık yerden gelebileceğini keşfetmektedirler.

Gerçekten ekip üyeleri arasında bir bağ oluştu. Bu aktivite çok iyi yapılanmış ve organize edilmiş olup her açıdan tüm katılımcıları göz önünde bulundurmaktaydı. Çalışanlarımız halen, daha önce birlikte hiç çalışmadıkları insanlarla bu tarz bir başarı elde edebileceklerini hiç düşünmediklerini söylüyorlar.

Reckitt Benckiser

Request a Quote