Creative Juices

Meyve suyu dünyasında hızlı bir oyun

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Katılımcı
24 - Sınırsız

Hakkında

En güzel meyve sularının en iyi ve taze meyveler ile diğer malzemelerin karışımından yapıldığını herkes bilir. Aynı kural şirketler için de geçerlidir.  Birlikte iyi çalışmak için özel seçilmiş en iyi insanların karışımı gereklidir. Yeni fikirler geliştirmek, orijinal ürünler üretmek ve ayrıca yeni iş imkanları yaratmak üzere şirketlerin en mükemmel insan kaynaklarına ihtiyacı vardır. Creative Juices, ağ oluşturma ile iletişim becerilerini ön plana çıkarırken eğlence ve kahkaha için de birçok fırsat yaratan süratli ve biraz da çılgın seyreden bir takım oyunu deneyimidir. Pazar şartlarının zor olduğu ve rakiplerin pazar payına, marka sadakatine ve kar oranlarına büyük darbeler vurduğu bu oyunda şirketi kurtarmak için çok acil olarak bir şeyler yapılması şarttır! Takımlarınızın 12 yeni ve heyecan verici meyve kokteyli karışımı üretmesi ve bunların her birinin ses getiren birer pazarlama kampanyası ile de desteklenmesi lazımdır. Büyük bir görev takımları bekler ve zaman çok dardır. Ne var ki, hayal gücü, esneklik ve net iletişimin yardımıyla takımlar ürünleri zamanında teslim ederek 'Creative Juices'ı kurtarabilirler. Takımlar ayrıca değerlendirme sırasında yaratılan 12 yeni ürünü de tadarak ödüllendirileceklerdir. Creative Juices şimdiye dek geliştirdiğimiz en ferahlatıcı ve en lezzetli takım çalışması deneyimimiz olmanın yanısıra her türlü kurumsal konferans programına da sağlıklı bir dokunuş yapıyor.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Tüm takımlar, lojistik sorunlarla karşı karşıya kalan, uluslararası teslimatlar yapan ve ileriye yönelik dar teslim süreleriyle çalışan küresel bir içecek firmasının bölümlerini temsil etmektedirler. Projeyi yönetmek için sadece "ortak hedef" yaklaşımının benimsenmesiyle, etkinliğin sonunda her bölüm doğru içeriğe sahip olacak ve bu sayede de içecekler etiketinde gösterildiği kadar iyi olacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Creative Juices etkinliği uluslararası faaliyet gösteren bir şirket senaryosu sunar. Yarışmanın ilk kısmında çözülmesi gereken karmaşık  dağıtım sorunları bulunur. Bu bölüm oyunun en önemli kısmıdır ve takımların birlikte çalışarak başarılı bir şekilde karbon ayak izlerini nasıl azaltacaklarını göstermeleri için özel olarak yapılandırılabilir.

Bu etkinliğin KSS odaklı şekilde nasıl uygulanabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen  bizimle temasa geçiniz

Related Testimonial

Bir organizasyon olarak bizler, bir sonrakli aşamaya ve işimizi daha da ileriye götürmekle ilgileniyoruz, ve bunun önemli bir parçası da farklı bir düşünce yapısını oturtmak ve bu sayede bir kültür değişimini gerçekleştirmekti. Ve bunu da organizasyonumuzu geliştirmeye yönelik bir dizi değerler etrafında yapmaya karar verdik. İşte hedeflerimiz bunlardı. Son birkaç günde gerçekleştirilen bu etkinliklerle bu amalarımızın kesinlikle karşılandığını söyleyebiliriz. Çok büyük bir enerji vardı aktivitelerin bir çoğu bizim değerlerimiz etrafında inşa edilmişti ve inanılmaz derecede başarılı bir etkinlikti diyebilirim.

Anthony Sutcliffe, Managing Director in Asia
Home Retail Group

Request a Quote