Creative Juices

Meyve suyu dünyasında hızlı bir oyun

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
24 - Sınırsız

Hakkımızda

En güzel meyve sularının en iyi ve taze meyveler ile diğer malzemelerin karışımından yapıldığını herkes bilir. Aynı kural şirketler için de geçerlidir.  Birlikte iyi çalışmak için özel seçilmiş en iyi insanların karışımı gereklidir. Yeni fikirler geliştirmek, orijinal ürünler üretmek ve ayrıca yeni iş imkanları yaratmak üzere şirketlerin en mükemmel insan kaynaklarına ihtiyacı vardır. Creative Juices, ağ oluşturma ile iletişim becerilerini ön plana çıkarırken eğlence ve kahkaha için de birçok fırsat yaratan süratli ve biraz da çılgın seyreden bir takım oyunu deneyimidir. Pazar şartlarının zor olduğu ve rakiplerin pazar payına, marka sadakatine ve kar oranlarına büyük darbeler vurduğu bu oyunda şirketi kurtarmak için çok acil olarak bir şeyler yapılması şarttır! Takımlarınızın 12 yeni ve heyecan verici meyve kokteyli karışımı üretmesi ve bunların her birinin ses getiren birer pazarlama kampanyası ile de desteklenmesi lazımdır. Büyük bir görev takımları bekler ve zaman çok dardır. Ne var ki, hayal gücü, esneklik ve net iletişimin yardımıyla takımlar ürünleri zamanında teslim ederek 'Creative Juices'ı kurtarabilirler. Takımlar ayrıca değerlendirme sırasında yaratılan 12 yeni ürünü de tadarak ödüllendirileceklerdir. Creative Juices şimdiye dek geliştirdiğimiz en ferahlatıcı ve en lezzetli takım çalışması deneyimimiz olmanın yanısıra her türlü kurumsal konferans programına da sağlıklı bir dokunuş yapıyor.

Öğrenme Sonuçları

Tüm takımlar, lojistik sorunlarla karşı karşıya kalan, uluslararası teslimatlar yapan ve ileriye yönelik dar teslim süreleriyle çalışan küresel bir içecek firmasının bölümlerini temsil etmektedirler. Projeyi yönetmek için sadece "ortak hedef" yaklaşımının benimsenmesiyle, etkinliğin sonunda her bölüm doğru içeriğe sahip olacak ve bu sayede de içecekler etiketinde gösterildiği kadar iyi olacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Creative Juices etkinliği uluslararası faaliyet gösteren bir şirket senaryosu sunar. Yarışmanın ilk kısmında çözülmesi gereken karmaşık  dağıtım sorunları bulunur. Bu bölüm oyunun en önemli kısmıdır ve takımların birlikte çalışarak başarılı bir şekilde karbon ayak izlerini nasıl azaltacaklarını göstermeleri için özel olarak yapılandırılabilir.

Bu etkinliğin KSS odaklı şekilde nasıl uygulanabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen  bizimle temasa geçiniz

Related Testimonial

Bir sonraki adımın ne olacağını tasarlıyor ve işimiz ileri doğru nasıl götürebileceğimizi düşünüyorduk, ve bunun önemli bir parçası da farklı bir düşünce yapısını oturtmaktı ve bu nedenle de kültür değişikliği gerekiyordu, ve bunu nasıl yapacağımız da oragnizasyonumuzu daha ileri seviyelere götürmek için araştırdığımız bir dizi değerlere dayanıyordu. Ve bu ihtiyaçlarımızı kesinlikle karşıladık. İnanılmaz derece başarılı bir etkinlikti.

Anthony Sutcliffe, Managing Director
Home Retail Group in Asia

Contact Us