Corporate Bodybuilding

Ekipler kendi vücutlarıyla br mesaj verirler

30 dakikalar - 1 Sat
Açık alan
Katılımcı
20 - Sınırsız

Hakkında

Şirketinizin yapısındaki büyük resim içinde herkesin rolünün eşsiz olduğunun çalışanlarınız da farkına varsın... CBB’de bireyler bir takım halinde çalışarak her harf için birçok vücut kullanarak devasa boyutlarda şirketin ismini ya da logosunu oluştururlar. Herkes yerini aldığında bu yaratım fotoğraflanır veya yukarıdan filme çekilir ve katılımcılarınızın yıldızlaştığı bu eşsiz an kalıcı olarak hatırlanmak üzere kayda alınır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bir organizasyonun yeniden yapılanmasında insan sermayesi çok öenmli bir unsurdur. Her birey, firmanın nasıl çalıştığı, nasıl algılandığı ve nasıl çok daha başarılı olacağı konusunda yaşamsal rol oynamaktadır. Bu eğenceli takım kurma etkinliği deneyimi sayesinde, bireylere şirketin yapısındaki büyük resim içinde aldıkları benzersiz rol ve her bireyin önemi hatırlatılmaktadır.

Aktivitenin benzer şekilde gerçekleştirilmesi gerçekten çok büyük süpriz oldu. Herkesin katılımı sağlandı ve elde edilen sonuçlar da inanılmaz oldu. Tekrar teşekkürler, gerçekten bu takım kurma etkinliğni şiddetle tavisye ediyoruz.

Immunex Corporation

Request a Quote