Metso aktif bir şekilde birbirini daha iyi tanıyor!

Yayınlandı 22 May 2015

Metso, çalışanlarının birbirini daha iyi tanıma şansını bulacağı, birlikte çalışacağı ve aktiviteyi yüzlerinde gülümsemeyle bitirebileceği bir etkinlik arayışındaydı. Aynı zamanda aktivitenin hareketli olmasını ve gerçek manada ter dökerek gerçekleştirilmesini istiyorlardı.

Corporate Bodybuilding istedikleri en uygun seçenekti. Bu etkinlikte katılımcılar şirket renklerinde giyinmekte ve pozisyonlarını almaktadırlar. Elde edilen sonuç inanılmazdır.!

"Öngörülemeyen nedenlerden ötürü sayılarımızda dramatik bir düşüş yaşanmıştı. Düşük sayılarda bile Metso logosunun nasıl bu kadar mükemmel gözüktüğü konusuna çok şaşırmıştım. Catalsyt Finlandiya, doğru film spotunu, doğru logo renklerini bulmak için tüm deneyimini ortaya koymuştu ve bu renkleri taşıyan tişörtleri ayarlamış ve gün ışığını ve gölgelik zamanları da göz önünde bulundurmuştu. Bir organizatörün bakış açısından incelendiğinde oldukça memnuniyet verici şekilde aktivitenin nasıl gerçekleştirileceği beni bile gerçekten çok şaşırtmıştı. Ve neticede hepimiz çok iyi vakit geçirdik. Müzik, dans ve eğlenceli faaliyetler, videoda fark edilmeyecek şekilde takım ruhunu çok yükseklere çıkarmıştı ve bu da nasıl başarılı bir aktivite gerçekleştirileceği konusunda önemli bir rol oynamıştı. Hepimizin yüzünde halen bir Metos gülümsemesi duruyor. Bunun ilave faydası da şirket içinde kullanabileceğimiz fantastik bir videoya sahip olmamızdı. İş birliğiniz için kocaman bir teşekkür ediyoruz. Sizleri kesinlikle herkese tavsiye edeceğim."

Tüm Örnek Çalışmalar