Cartoon Capers

Ekipler, komik bir görsel hikaye yaratmak üzere bi

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
10 - Sınırsız

Hakkında

Dev çizgi film karelerinin oluşturulmasına dayanan planlama, iletişim ve yaratıcılık ile ilgili komik bir etkinliktir. Tüm ekiplerin yerine getireceği zorlu görev, önceden çizilmiş büyük kartonlardan oluşan senaryo karelerinden birlikte bir çizgi film oluşturmaktır. Film kareleri arasında bir sıralama olmakla birlikte, ekiplerin uygun olanı bulmak için etkinlik esnasında tartışmalarını sağlayacak şekilde hangisinin önce geleceğine dair herhangi bir ipucu bulunmamaktadır. Etkinlik, eğlenceli, düşünmeye sevk edici ve konferansın ana temasını güçlendirmeye yönelik unutulmaz nitelikteki, canlı çizgi filmi sunumuyla sona ermektedir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bu etkinlik, her takımın kendi tablosunu sergilediği canlı bir sunumla konuşlanmakta olup oldukça eğlenceli ve bir yandan da düşünmeye sevk eden bir etkinliktir. Cartoon Capers, etkinliğin kalan için odayı süslerken bir yandan da konferans amacını güçlendiren uzun süre hatırlanacak eğlenceli bir etkinliktir.

Katılımcılarımızın konferans konusunu iyice özümseyip anlayabileceğini teyit eder nitelikte konferans içeriğimize yönelik geri bildirim özelliği olan bir format arayışının ardından, Carton Capers'ı seçmiş olmaktan çok memnun olduğumuzu söyleyebiliriz. Hedeflediğimiz tüm sonuçlara ulaşmakla birlikte bu etkinlik aynı zamanda hepimizin zihnine kazınan eğlenceli bir hatıra haline dönüştü.

Alstom

Request a Quote