Bot Creation

Hayal edin, yenilik getirin ve amacınıza uygun bir robot tasarlayın

2 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
6 - Sınırsız

Hakkımızda

Bot Creation, takımların sayısız kullanılabilir bileşenden belirlenmiş bir görevi tamamlamak için bir robot tasarladığı ve oluşturduğu yenilikçi bir ekip kurma etkinliğidir. Takımlar, robotlarını tamamlamak için gerekli olan rekabetçi ve işbirliğine dayalı bir dizi görevi üstlenirler. Takımlar robotlarını, gerekli becerilere sahip olan bileşenlerle eşleştirerek tasarlar. Robotlarına uygun motorlar, MDF şasi, şasi kapakları, elektrikli ve elektronik parçalar konularında karar verirler. Robot oluşturulduktan sonra, takımlar gerekli rotayı başarıyla tamamlayıp tamamlayamayacağını değerlendirmek için robotu denerler. Takımlar, diğer takımların oluşturdukları robotları gözlemlemek için bir araya gelirler ve robotlarının başarılı olmalarını sağlamadaki başarılarına tanıklık ederler.

Öğrenme Sonuçları

Bot Creation her takım kendi robotunu hayal etmeye başladığında tartışma, planlama ve karar verme becerilerini geliştirir. Takımlar belirlenen görev için robotlarını farklılaştırırken yaratıcı düşünce ve kaynak yönetimi devreye girer. Takımlar oluşturma ve sonra denemeyle, robotlarının temel özelliklerini geliştirmek için tasarım düşünme mantığını kullanmayı öğrenirler. Robotun son hali, başarılı yenilikçilik, yaratıcılık ve tüm etkili ekip dinamiğinin bir kanıtıdır.

Related Testimonial

Bot Creation şu anla ilgili - robotik grup dinamikleri, iletişim ve her aşama için insanların yeteneklerini tanımlamamız gerekiyordu. Oldukça eğlendim.

Fernando Santos
Wheaton

Contact Us