Boom Time

İnsanların birbiriyle kaynaşmasına yönelik Müzikli

20 - 45 dakika
Kapalı alan
İşbirlikçi
20 - Sınırsız

Hakkımızda

Boom Time, adrenalin pompalayan bir müzik yaparken ekiplerin bir araya gelmelerini sağlayan konferans esnasında herkesin birbiriyle kaynaşmasını sağlayan veya konferansın enerjisini yükselten benzersiz bir etkinliktir. Bu herkesi bir anda içine alan kaynaştırıcı etkinlik, herhangi bir konferans salonunu, herkesin katıldığı, heyecan verici ve enerji dolu renkli ve hareketli bir orkestraya dönüştürmektedir. Tam da Guitar Hero on steroids oyunu gibi!

Konferans katılımcıları, bir Boomwhacker yardımıyla topluca müzik yapmaktadırlar. Boomwhacker nedir? Boomwhackers Akortlu Perküsyon Boruları, hafif, içi boş, renklerle kodlanmış ve uzunluklarına göre müzik perdelerine akortlanmış plastik borulardır.

Kendilerine bir Boomwhacker verilen katılımcılar, hep birlikte bir müzik senfonisi oluşturmalarına rehberlik eden bir yüksek teknoloji ürünü görsel ara yüzü izlemektedirler. Görsel ara yüzde, büyük bir ekran üzerinde renkli bloklar gösterilmektedir. Katılımcılar, renkli blok bir tuşa her bastığında ellerindeki boruları vurup bir müzik notası çıkaracak şekilde zamanlama ve takım çalışması unsurlarını kullanmaktadırlar. Etkinlik daha ileri safhalara geldiğinde, müziğin hızı ve karmaşıklığı da artmakta olup, bloklar daha hızlı bir şekilde indikçe, buna karşılık oalrak ekipler de artan hıza göre ritim tutturmak için daha güçlü bir şekilde tepki vermektedirler.

BoomTime, ekipleri coşturmak ve bir konferansın enerjisini yükseltmek için pahalı olmayan, düşük maliyetli bir etkinliktir.

Öğrenme Sonuçları

Boom Time, konferanslarda coşku ve heyecan yaratarak ekiplerin birbirleriyle dayanışma halinde olmalarını sağlama açısından dünya çapında başarısını kanıtlamış bir etkinliktir. Tüm bireylerin katılımını ve bir grup olarak işbirliği yapmalarını gerektiren bu ekip kurma aktivitesi, açıklığı ve ekip çalışmasını geliştirmektedir. İnsanların streslerini atmaları ve çalışma arkadaşlarıyla eğlenmelerine yönelik mükemmel bir yöntemdir.

Related Testimonial

Bir müzikal kakafoni olarak başlayan etkinlik en sonunda birleştirici ve senkronize bir müzik eserine dönüştü. Katılımcılar bunu birlikte başardıklarından, bir olmanın verdiği hissiyatla Ulusla Konferansta boy göstermeye hazır bir şekilde kendilerini harika ve coşkulu hissediyorlardı.

Office Depot

Contact Us