Office Products Depot Boom Time - Office Products Depot

Office Products Depot Ulusal Konferansını başlattı

Yayınlandı 3 May 2015

Yeni Zelanda’nın çeşitli yerlerindeki Office Products Depot’tan 120 kişilik bir grup, Yeni Zelanda’nın kuzey adası olan Trinity Wharf, Tauranga’da geçtiğimiz günlerde Ulusal Konferanslarını düzenlemişlerdi. Organizatörler, etkinliğe bir enerji katmak için Catalyst Global’in hızlı akışı olan kaynaştırma etkinliği Boom Time’dan faydalanmak üzere Team Up Events’i seçmişlerdi.

Yeni Zelanda’nın çeşitli yerlerindeki Office Products Depot’tan 120 kişilik bir grup, Yeni Zelanda’nın kuzey adası olan Trinity Wharf, Tauranga’da geçtiğimiz günlerde Ulusal Konferanslarını düzenlemişlerdi. Organizatörler etkinliğe bir enerji katmak için Catalyst Global'in hızlı akışı olan kaynaştırma etkinliğiBoomTime'dan faydalanmak üzere Team Up Events'i seçmişlerdi!

Peki ne oldu?

Boom Time etkinliğinde katılımcılar 20 dakikadan kısa bir süre içinde, bir müzik parçası öğrenmekte ve bunu uyumlu bir şekilde sergilemektedirler. Bu zorlu göreve hazırlanma aşamasında, “BOOMWHACKER- MÜZİKAL BORU SİSTEMLERİ” ile donatılan delegeler, Team Up Events etkinlik asistanları tarafından yönlendirildiği şekilde ısınma faaliyetlerine katılmaya başlamışlardır.

Delegeler bir kez bu aktivitenin hedeflerinden haberdar olduğunda, ritim ve zamanlama becerilerini geliştirmek için karmaşık bir “Guitar Hero-stili” bir eğitim sürecine başlamış bulunmaktadırlar.

Daha sonrasında, ışıklar karardığında delegeler, hep birlikte, Black Eyed Peas’den “I got a feeling” adlı neşeli parçayı çalmaya başlamıştı. Sonuç elbette harikaydı! Müzikal anlamda uyumsuz başlayan gösteri, uyumlu, senkronize bir müzik prodüksiyonuna dönüşmüştü.

Keyifli ve coşkulu hisseden Delegeler, hep birlikte başardıkları bu birlik hissiyatıyla Ulusal Konferanslarını başlatmaya hazırdılar.

Bir sonraki toplantınızda, bir konferans açılış etkinliği, kaynaştırıcı etkinlik ya da harekete geçirici nitelikteki bir etkinlik olarak Boom Time'In kullanımı hakkındadaha fazla bilgi edininiz 

.

Tüm Örnek Çalışmalar