Blockbusters

Ekipler bir film fragmanı çekerler

2 - 4 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

BlockBusters, katılımcılarınızın, şirketinizin ticari mesajlarını, o koşuşturayı gösteren ve eldeki soruna işaret eden dinamik, dikkat çekici fragmanlara dönüştürmesini istemektedir. Ekiplere bir fragman oluşturaya yönelik teknik hususları açıklayan basılı kılavuzlar ve başlıklarını yerleştirecekleri yerlerin yanı sıra medyada kullanacakları malzemeler, sesler gibi (ki bunları kendilerinin çekmesi ya da tedatrik etmeleri gerekecektir) sabit unsurlara sahip dijital bir şablonlu bir tablet verilmiştir. Bu da, nihai videonun yüksek kaliteli ve hayli profesyonel gözükmesini sağlamaktadır. Buradaki hedefleri çekecekleri görsel malzemenin her ne kadar konuyla ilgili olmasını sağlamak olsa da, kendilerine en üst seviyede inancın yanı sıra bu çalışmanın katılımcılara, ileriyi görme, planlama ve uzmanlığın uygulanması konularında nitelikler kazandırdığını keşfedeceklerdir! Her bir takımın farklı teması bulunmakta olup, bu da etkinlik sonunda çok çeşitli sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Öğrenme Sonuçları

BlockBusters, kısıtlı zaman içinde büyük beklentilerle prodüksiyon yapma konusunda gerçek film piyasası zorluklarını yansıtmaktadır. Katılımcılar açıklık ve odaklanmanın yaratıcı bi sürece olan katkısını öğrenmekte ve karmaşık süreçlere çok daha bsit süreçlere dönüştürmektedirler. Teknik, senaryo yazımı ve rol alma gibi pek çok unsurçok farklı beceri ve kişilik gerektirmekte olup bu sayede takımlar insan kaynaklarının nasıl yönteildiğini öğrenmektedirler. Kimi zaman takım içinde aşikar bir kuvvet uyum olmaamsı durumunda dolgu roller gerekmektedir.

Uzaktan Çalışan-Hibrit-Çok lokasyonlu

Uzaktan Çalışan- Hibrit - Çok lokasyonlu together apart

Bu aktivite yüz yüze, uzaktan çalışan, hibrit ve çok lokasyonlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzak veya karma sürümünü bize sorabilirsiniz. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us