BeatsWork

Davullarla ilham verici takım kurma etkinliği

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
20 - Sınırsız

Hakkımızda

Hiç şüphesiz ki Beatswork tüm dünyada en çok yapılan ve ilgi gören yegâne takım oluşturma etkinliğidir. Sambanın içimize işleyen temposunu kullanarak, herkes kendi partisyonunu zamanında ve doğru şiddette çaldığında Beatswork bir grup insanı dev bir vurmalı çalgı orkestrasına dönüştürüverir. Küçük gruplar halinde ve profesyonel perküsyonistlerle çalışmaya başlayan katılımcılar sambanın temel temposunu ve eslerini öğrenirler. Farklı birçok ritim temelli ısınma hareketlerinin ardından katılımcılar gerçek enstrümanlarına kavuşurlar ve her grup değişik enstrüman ve ritimleri öğrenirler. Katılımcıların kendilerine güveni ve yetenekleri arttıkça destansı boyuttaki şaşırtıcı ve nefes kesici finale hazırlanmak üzere gruplar bir araya getirilir.

 

 

Öğrenme Sonuçları

İnanılmaz BeatsWork finalini hazırlamak için gerekli çok katmanlı dikey ve yatay entegrasyona şirket yapılarını uygun pek çok paralel nokta bulunmaktadır. Bu etkili program, sürekli şekilde mükemmel sonuçları elde etmeye yönelik standart çalışma prosedürlerinin önemini göstermektedir. Her bir katılımcı ve ekip kendi üzerine düşen vazifeyi tam olarak yerine getirdiğindekomple grup başarıya ulaşmaktadır. Bu da, bireysel gayretin toplamındna çok daha büyük bir netice vermekte olup ortak bir amaca odaklanmanın gücünü göstermektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Beatswork deneyimini hiç yaşayıp bu etkinliğin yarattığı bütünleşme duygusuyla hiç başınız döndü mü? Bunu bir adım  ileriye taşıyıp bu olumlu deneyimi daha geniş bir kitleyle paylaşmaya ne dersiniz? Kurumunuz içerisindeki gönüllülerden bu bölgenizde bulunan gruplarla birlikte sponsor olunan bir Samba Orkestrası kurmak için çalışmalarını ve organizasyon yapmalarını isteyin.

Related Testimonial

Yüzlerini görmeliydiniz! Hemen hemen hepsiyle ofiste birlikte çalıştım ve kabuklarından nasıl çıktıkları karşısında çok şaşırdım. Tüm etkinliklere katıldılar, davul çalma, dans ve hatta şarkı söyleme etkinliklerine bile. Şuna bakın, gerçekten dans edebiliyor!

TomTom

Contact Us