Bean Around The World

Kahve ticareti yarışması

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
12 - Sınırsız

Hakkında

Süratli, dinamik ve düşünceyi bir hayli gıdıklayan bu kahve ticareti temelli iş oyunu her türlü konferans programına enerji yükleyecektir. Kahve ticareti işi gayet canlı bir iş ortamıdır, burada mükemmel pazar istihbaratı ile süratli bir şekilde devamlı devinen müşteri eğilimlerine etkin ve çabuk cevap verebilme yeteneği başarılı bir tüccar olabilmenin baş şartıdır. Bean Around the World kendi başına gayet etkinli bir konferans enerjilendiricisidir ve katılımcılarınızı olumlu ve algıları açılmış dingin bir duyguyla etkinlikten tekrar konferansa yollar. Dilerseniz gözden geçirme ve analiz oturumu eklentisiyle de müşteri odaklılık oluşturma adına gerçek bir bağlılık sağlamak için mükemmel bir araç elde edebilirsiniz.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bu girişim, iletişimsizliği ortadan kaldırmak ve ortak bir amaç için çalışan ekipler arasında işbirliğini sağlamak amacıyla dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Katılımcılar, piyasada hakim kuvvetlerdeki değişimi, tedarik zinciri oluşturmayı ve müşteri taleplerini anlama konuların geliştirmek üzere dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Bean Around teh World, bilgi toplamanın, uyumlanabilir davranışın ve piyasa ile mal değerinin anlaşılmasını açık bir şekilde önemini ortaya koymaktadır. Ekipler, müşteri denkleminde her iki tarafı da deneyimlemek suretiyle, kazançlarını arttırmak için alım satım yapmaktadırlar.

Related Testimonial

Çalışanlarımız için bizim burada amaçladığımız, bir dakikalığına durmaları, ekibin ihtiyaçlarına ve dinamiklerine odaklanmaları, daha akıllıca ve bir arada çalışmalarına yardımcı olacak araçları geliştirmeleriydi. Bean Around the World etkinliği tam da bizim aradığımız katılımcı ve eğlenceli bir etkinlikti.

Training & Development Officer
TomTom

Request a Quote