Teknoloji Temelli Aktiviteler

Teknolojinin kullanılması, tam anlamıyla bir pratik yapılmasını, motivasyon kazanımı, katılımcıların süreçlere daha çok dahil olmasını ve daha gelişmiş bir öğrenmenin elde edilmesini sağlamaktadır.

Teknoloji, daha katılımcı, kapsayıcı takım kurma etkinliklerinin yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Teknolojiye dayana takım kurma etkinlikleri, işbirliği halinde çalışma, etkili iletişim, yaratıcı düşünme ve problem çözme gibi aynen alışılmış takım kurma etkinliği programlarına yer alan çıktıları teşvik etmekte ancak bunları teknoloji altyapısıyla gerçekleştirmektedir. Hazine avı oyunlarında harita yerine GPS teknolojisinin ve minik yarışmalar çin de kağıt yerine tablet kullanımıyla gerçek zamanlı uanlama yapılabilmektedir (artık beklemeye gerek kalmadı). İnteraktif haritalama, görüntütanıma teknolojisi, fotoğraf ve videoyükleme olanakları takımlar arası görüşmeler ve diğer çekici özelliklerin de yüklenmesiyle sistemlere bir sürü yeni özellik kazandırılmış bulunmaktadır.

Catalyst'te, teknolojik gelişmelerein yer aldığı ödüllü bir çok takım kurma etkinliği çözümlerimiz bulunmaktadır. Go Team, sizlerin arzu ettiğiniz çıktılara ve gereksinimlere göre uyalanabilen hem açık hem kapalı alanda gerçekleştirilebilen deneyime dayalı bir takım kurma aktivitesi platformudur. Benzersiz tasarlanmış hazine avı, görev oyunları, kaçış oyunları, sosyal sorumluluk programları öğrenme ve geliştirmeye yönelik uygulamalar ve daha pek çokları gibi her duruma özel bir etkinlik bulmak mümkündür. Quickfire, risk ve ödülün br arada bulunduğu, takım kurma aktivitelerine yönelik bir teknoloji platformudur. Farklı temalar, farklı zorluk seviyeleri ve müşteriye göre uyarlanabilir mental fiziksel ve yaratıcı özellikleriyle her duruma uygun bir seçenek mevcut bulunmaktadır. Konferans quiz uygulamamız Push It!, düzün, şık ve eğlenceli bir oyundur. İki tablet kullanımı, büyük bir sahnede karşılaşılan büyük zorluklar ve gerçek zamanlı puanlama imkanı, Push It ! uygulamasını dünya çapında konferans ve toplantı organizastörlerinin vazgeçilmezi halie getirmektedir.

Daha yaratıcı bir etkinlik mi arıyorsunuz? Haydi gelin ekibiniz bugün bir film çeksin. Try Travel Show, Blockbusters, 15 Famous Minutes, Pop Promo ya da Commercial Break seçeneklerinden birini seçin. Ya da interaktif olma ve gerçek zamanlı puanlamayla gerçekten salonu komple heyecanlandıran Catalyst in teknolojiye dayalı müzikli kurumsal takım kurma etkinliği biri olan Shake It! veya Boom Time Live i seçerek katılımcıları coşturabilirsiniz.

Size uygun en popüler programlarımıza göz atın.
Karar verme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Başka bir şey mi arıyorsunuz?

Bizimle irtibata geçiniz

Related Articles