Summit Challenge

Zirve için çabalıyoruz

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
4 - Sınırsız

Hakkında

Özel olarak oluşturulmuş uygulama tarafından yönlendirilen ekipler, çok seviyeli bir yolculukta bir Keşif Ekibi rolünü oynarlar. Eğlenceli ve ilgi çekici görevler takımlara puan kazandırır ve onları farklı rollerin de bulunduğu sonraki seviyelere taşır. Dağcılar ve Keşif Lideri çeşitli bilgi ve talimatları bir araya getirmelidirler. Nihai hedef, Ana Kamptan Zirveye başarılı bir şekilde seyahat etmek ve elbette "en üstte" kutlama amaçlı bir ekip fotoğrafı çekmektir. Summit Challenge, şirket sorularını içerecek şekilde özelleştirilebilir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Sanal bir Keşif ekibinin rolünün eğlenceli ancak zaman baskısı altında olan bir simülasyonda oynanması, ekiplerin yeni etkileşim kurallarını keşfetmelerine ve daha etkili sanal ekip oyuncuları olmalarına yardımcı olur. Etkili iletişim, hızlı karar alma ve Risk v Ödül etrafında stratejik planlamada önemli öğrenme çıktılarıdır. Paylaşılan uzaktan yaratıcılık deneyimi ve nihai hedefe odaklanan bir ekip - Summit! doğrudan çalışma ekiplerine aktarılabilen deneyimsel bir tecrübedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Summit Challenge etkinliğinize ekleyebileceğiniz güçlü CSR bileşenlerini hakkında sorular sorun.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us