Squad Game

Birliğin HER ZAMAN bölünmeyi yendiğini kanıtlayan heyecan verici, uygulamalı bir meydan okuma

1 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
20 - Sınırsız

Hakkımızda

Squad Game, hit TV dizisinin tüm heyecanını ve entrikasını taşıyan, ancak bireysellik veya fiziksel tehlikenin hiçbirine sahip olmayan, ekip tabanlı ilgi çekici bir mücadeledir. Uzun karmaşık özetler veya kafa karıştırıcı talimatlar yoktur. Oyunların anlaşılması kolaydır ve amaç ve kurallar her zaman açıktır. Ancak başarıya giden yolu çizmek bir meydan okumadır ve her zaman kazanmak için daha iyi performans göstermeniz gereken başka bir takım vardır.

Zorluklar çeşitlidir ve her yeni turda giderek daha da zorlaşır, bu da başarılı olmak için biraz daha derine inmeniz ve çeviklik ve zeka ile uyum sağlamanız gerektiği anlamına gelir.

Öğrenme Sonuçları

Sadece kendine inanma, odaklanmış uygulama ve elbette ekip çalışması ile başarılabilecek geleneksel oyunların bazı benzersiz, modern ve yenilikçi dokunuşlar içeren 6 heyecan verici, sürükleyici meydan okuma. Birbirlerinin güçlü yönlerinden en iyi şekilde yararlanmayı başaran takım kazanan olacaktır.

Oyuncular, anı yaşamanın, alışılmışın dışında ilişkiler kurmanın ve çevik bir şekilde tahmin edip tepki vermenin değerini öğrenirler. Çocuk oyuncağı gibi görünebilir ama yapabileceğiniz en büyük hata Squad Game'i hafife almaktır!

Contact Us