Photopoly

Teams discover history mystery and interesting locations with a Polaroid camera

1 - 8 Saatler
Açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
10 - Sınırsız

Hakkında

Photopoly, konferansınızın yapılacağı şehri keşfederken eğlence ve yaratıcı takım çalışması ile dolu bir maceraya giden yolculuğun da biletidir. Birer fotoğraf makinesi, talimatlar, kılavuz kitapçıkları ve şehir haritası ile donatılmış olan takımlar, dünyanın en ünlü oyununun yaşayan versiyonunu canlandırırlar. Ancak bu defa buraları satın alıp üzerine ev ya da otel kurmak için değil, ama takım halinde oralarda onlardan takım kılavuz kitapçığında tanımlandığı şekilde istenilen sahneyi canlandırarak resimlerini çekmek için... Photopoly belirli bir tek şehir ile sınırlı değildir; dünyada istenilen her yerde sahnelenebilir. Takım çalışması ve yaratıcılığa  eşsiz, uyarıcı ve hayranlık verici maceralarıyla taze bir soluk vererek her türlü konferans programına enerji aşılamayı da garanti eder.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Dünyanın en ünlü kutu oyunu Photopoly'nin canlı bir versiyonu olan bu etkinlik, strateji, yaratıcılık ve takım çalışmasını konferansınızın gerçekleştirileceği şehirde yapıalcak hızlı bir turla bir araya getirmektedir. Konferans programınıza enerji katmanın yanı sıra takım dinamiklerinize tazeleyici, harekete geçirici ve büyüleyici bir macera katmayı garanti etmektedir.

Planlama ve strateji Photopoly'de yaşamsal öneme sahip bulunmaktadır. Harekete geçmeden önce düşüne  The team that thinks takım kazanan taraf olacaktır!

Request a Quote