The Phoenix Project

Hibrit Ekip Phoenix Avı

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Phoenix Project, dışarıdaki katılımcıların uzakta bulunan ofislerde çalışan veya evden çalışan meslektaşları ile işbirliği yapmasına olanak sağlayan karma bir etkinliktir. Ekipler, kontrol noktalarını bulup kilidini açarak 12 altın tüyü alırlar ve Phoenix'in yuvasını ortaya çıkarırlar. Dışarıdaki katılımcılar, sokakta bir GPS uygulaması tarafından yönlendirilen "Avcılar" rolünü üstlenirler. Üsse geri dönen veya evden çalışan katılımcılar, ekrandaki kontrol noktası zorluklarının üstesinden gelen "Toplayıcılar" dır. Başarılar ipuçlarını ortaya çıkarır, başarısızlıklar daha fazla kaynak yatırımı gerektirebilir. Ekip ancak birlikte çalışarak yolculuğu tamamlayabilir ve puan kazanabilir. Farklı durumlara hızlı bir şekilde adapte olabilen ve duruma veya role rağmen iletişim kurabilen çevik ekipler, kesinlikle kazanan ekip olur!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Phoenix Project, eğlenceli ve merak uyandıran bir ekip kurma etkinliğidir. Başarılı olmak için ekip üyeleri, ekiplerinin fiziksel ve sanal yapısını en iyi şekilde kullanan çevik bir işbirliği stratejisi geliştirmelidir. Bilgiyi etkili bir şekilde toplamak ve paylaşmak için ekip dinamikleri ve rollerin iyi bir şekilde anlaşılması gerekir. Zaman sınırlıdır. Altın tüylerin tamamını bir tanesini bile atlamadan toplamak ve puanların nasıl en üst düzeye çıkarılacağını belirlemek, açık iletişim ve işbirliği gerektirir. Phoneix Project, çok durumlu bir iş yerinde çalışan kişiler arasında iletişimi canlı tutmak için ideal bir programdır.

Fiziksel Mesafe

physical distancing

Fiziksel Mesafe

Bu aktivite fiziksel mesafe kurallarına uygun olarak dizayn edilebilir. Katılımcıların birbirleriyle paylaşması gereken oyun materyali ve bildirilerden uzak durmak adına bu programı dizayn ettik. Ve, yakın durmayı gerektiren her şeyden kaçındık! Yetenekli uzmanlarımız deneyim boyunca katılımcılara rehberlik edecek ve her birinin eğlenceli bir öğrenme deneyimi yaşarken sosyal mesafe kurallarına uyduklarından emin olacaklardır. Fiziksel mesafe ve ekibiniz için bu deneyimi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us