Meditainment Live!

Birden fazla duyuya yönelik meditasyon

30 - 40 dakikalar
Kapalı alan
Katılımcı
10 - 1000

Hakkında

Meditainment, katılımcılarınızın tamamının konferansınızda vermiş olduğunuz mesajları kavramasını sağlamanın en etkili yöntemidir. Kişinin önündeki göreve odaklanmak için zihni temizleme becerisi, başarılı insanların nesillerdir bildiği bir konudur.

İzlyenlerinizi, birçok duyuya aynı anda hitap eden meditasyon tekniklerinin kullanıldığı 25 dakikalık bir interaktif sesli/görsel bir rahatlama deneyimi olan Meditainment etkinliğimize alabiliriz.

 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Meditainment, katılımcılarınızın tamamının konferansınızda vermiş olduğunuz mesajları kavramasını sağlamanın en etkili yöntemidir. Hepimiz şunu biliyoruz ki, katılımcılar bu tip konferanslara iş ve özel hayatlarında biriktirdikleri sorunlarla zihinleri dolu halde gelmektedirler-diğer her türlü bilgi, haber ve reklam mesajı bombardımanını saymıyoruz bile. İzleyicilerinizin odaklanmaları net bir şekilde düşünebilmeleri ve konferansınızda vermek istediğiniz mesajı kavrayabilmeleri için öncelikle, rahatlamaları ve zihinlerini düzenlemeleri gerekmektedir. Bunun tek çözümü Meditainment 'dır.

Rahatlatıcı ve meditatif bir deneyimdir. Tüm katılımcıların yeniden odaklanmalarına ve konferanstan maksimum dzyede fayda sağlamalarına imkan tanımaktadır. İlk başta düşündüğümüzden çok daha fazla etkiliydi.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Request a Quote