Human Bingo

Maksimum etkileşim için eğlenceli ağ aracı.

30 dakikalar - 1 Sat
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Human Bingo, hızlı tempolu, ilgi çekici bir ağ oluşturma etkinliğidir. Normal tombalanın aksine, katılımcılar meslektaşları hakkında yeni şeyler keşfetme fırsatı yaratan bir dizi soru sorarlar. Human Bingo, kalem ve kağıt yerine, her takıma bir dizi soru sunan uygulama tabanlı bir programdır. Eğlenceli gerçekler, ilginç alışkanlıklar, hobiler veya başarılar, örneğin bu sorular hiç TV programına katıldın mı ya da el sehpası yapabilir misin? gibidir. Çok çeşitli sorular herkesi meşgul eder. Bingo'da başarılı olmak için, katılımcılar olumlu yanıt verebilecek birini bulmaya çalışan veya belirli kriterlere uyan takımları belirlemeye çalışan diğer takımlara sorular sormalıdır. Bazı sorular anında kahkahalar ve güzel anılar yaratan video veya fotoğraf kanıtı gerektirir. Ekipler halinde çalışmak ekipler arasında yeterince rekabet yaratırken ekip üyeleriyle harika bir bağ kurmanızı sağlar.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Human Bingo, ağ oluşturmayı teşvik etmenin ideal yoludur. Yeni kurulan ekipler veya bağlarını sağlamlaştırmak ve daha güçlü iletişim köprüleri oluşturmak isteyenler için tasarlanmıştır. Başkaları hakkında daha fazla şey keşfetmek, bağlar kurmak ve güven inşa etmek ekibi güçlendirir. Faaliyetin hızlı temposu ve gayri resmi, eğlenceli doğası tam katılım sağlar. Oyun, takım veya şirket hakkında bireyler ve görevler hakkında belirli gerçekleri oyuna ekleyerek takımınıza uyacak ve maksimum sonuç verecek şekilde uyarlanabilir. Oyundan alınan skorlar, fotoğraflar ve videolar, unutulmaz bir paylaşılan deneyimin bir parçası olarak kalır.

Fiziksel Mesafe

physical distancing

Fiziksel Mesafe

Bu aktivite fiziksel mesafe kurallarına uygun olarak dizayn edilebilir. Katılımcıların birbirleriyle paylaşması gereken oyun materyali ve bildirilerden uzak durmak adına bu programı dizayn ettik. Ve, yakın durmayı gerektiren her şeyden kaçındık! Yetenekli uzmanlarımız deneyim boyunca katılımcılara rehberlik edecek ve her birinin eğlenceli bir öğrenme deneyimi yaşarken sosyal mesafe kurallarına uyduklarından emin olacaklardır. Fiziksel mesafe ve ekibiniz için bu deneyimi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us