Hotshots

Go Team fotoğrafik şehir yarışması

1 - 4 Saatler
Açık alan
Rekabetçi
10 - Sınırsız

Hakkında

Bu hızlı gelişen fotoğrafik hazine avı sırasında takımlar şehrin içinde dağılarak belirli görevleri yerine getirmeye çalışırken onların liderlik, yaratıcılık, strateji ve zaman yönetimi gibi kilit iş becerileri de test edilir.

Dünyadaki belli başlı şehirlerde başarıyla uygulanıp test edilmiş olan Hotshots konferansınızın yapılacağı şehrin keşfedilmesi bakımından da mükemmel bir araçtır.

Takımlar hareket halindeyken düşünmek zorundadırlar; görevlerini tamamlamak için çalışıp fotoğrafları zaman bitiminden önce merkeze getirmek için yıldırım hızıyla hareket etmelidirler. Hafızalara kazınacak ve konferans kıstaslarına da başarıyla uyarlanabilecek olan Hotshots etkinliği kaçırılmaması gereken bir tecrübedir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bu hızlı akışa sahip, fotoğrafik hazine avı etkinliğinde ekipler; liderlik, yaratıcılık, strateji ve zaman yönetimi gibi ticari becerilerin test edildiği bir dizi zorluğun üstesinden gelmek üzere şehrin altını üstüne getirmektedirler. Tüm bunların ötesinde, ekipler hedeflerini yerine getireceklerse ve rekabeti kazanacaklarsa ekip çalışmasının da zorunlu olduğunu görmektedirler. Hotshots, bir sonraki konferansınız ya da personel gününüzde kullanabileceğiniz asla unutulmayacak ve geniş katılım sağlayan bir etkinliktir.

Organizatörler olarak, bizim gereksinimlerimizi karşılamak üzere tasarlanan bir porgrma sahip olabilmek mükemmeldi. Varış noktasının keşfine yönelik eğlenceli bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz ancak daha da önemlisi bu etkinlik hepimiz açısından etkili iletişim, yaratıcı düşünce, strateji ve zaman yönetiminin altını çizmekteydi.

GlaxoSmithKline

Request a Quote