Haute Couture

Bir catwalk koleksiyonu oluşturun

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
50 - Sınırsız

Hakkında

Hayal gücünüz ile yaratıcılığınızın sınırlarını sonuna kadar zorlayın ve podyum üzerinde sunulacak olan moda sansasyonu ile  içinizde gizlenen tasarım becerilerinizi ortaya çıkarın. Takımlara bir harcama bütçesinin yanı sıra, boş çizim kağıtları, kumaş topları, çengelli iğne, makas ve podyumda gösterilecek bir tasarım için gerekli olan diğer her şey verilecektir. Onlardan yapmaları beklenen tek katkı ufuklarını genişletmeleridir. Bu sarhoş edici moda ve tasarım karışımı ilerleyen saatlerde şirketin diğer tüm katılımcılarının önünde yapılacak bir podyum şovu ile doruk noktasına ulaşır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Takım çalışması, etkili yönetim, ortak vizyon ve hedef, bu herkesi kahkahalara boğan moda ve tasarım etkinliği karışımının vazgeçilmez unsurlarıdır! Takımların, kendi yürüyüş kareografilerini geliştirmek için kısıtlı zamanları bulunmakta olduğundan bireylerin güçlü oldukları yönlere göre doğru rol dağılımının yapılması zorunludur. Haute Couture, takımların uzun süre unutmayacakları ve yaratıcılıkla inovasyonun önemini anlayacakları mükemel bir etkinliktir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Sürdürülebilir bir ton ayarlayınız ve Haute Couture çizginizi belirleyiniz ve sayede koleksiyonlar sadece geridönüşümlü ya da geri dönüştürülebilir malzeme kullanacaklardır.
Kazanan takım mı? Elbette kazanan olacak ancak kazanan süslü hediyeler almak yerine seçmiş oldukları yadım kuruluşuna onlar adına bağışta bulunulacaktır.
Moda endüstrisinde eleştiri olmazsa lmazdır, bu sebeple neden üçüncü dünya ülkelerindeki çocukların sömürülmesi ve çalıştırılmasına karşı çalışmalarda buluna bir organizasyona yardımcı olmayasınız?

Request a Quote