Haunted House

Bu eğlenceli hayaletli sanal evden kaçın

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Gece olmak üzere. Ayaklarınızın dibindeki patika karanlık bir ormanın içine doğru ilerliyor. Uzakta bir evin ışıkları görülmekte. Hipnotize eden müzik sesi bodrumdan cennete doğru ulaşıyor. Siz yaklaştıkça kapı sallanır ve sizi gıcırdayarak içeri çağırır. Grubunuz eşikte ve kapı çarparak kapandı. İçeride hapsoldunuz. Ekibinizden birinin ölülerle iletişim kurabildiğini keşfettiniz. Bu, ekibinizin her odadaki hayaletler ve kötü ruhlar tarafından üç korkunç görevle lanetlenen Ghost Whisperer. Bir mum titriyor. Zaman geçiyor. Ghost Whisperer'ın gizemleri çözmesine rehberlik edecek ipuçlarını aramak için her bir odanın derinliklerinde dolaşıp bir sonraki odaya ulaştıktan sonra hep birlikte Haunted House'dan kaçmak için cesaretinizi yönetin!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Haunted House, ekiplerde cesaret tutumu geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Oyun, ekipleri birlikte çalışmaya, her bir kişinin fikirlerine değer vermeye ve takdir etmeye, aktif olarak dinlemeye ve birlikte tartışmaya yönlendirir. Ekibin güveni arttıkça, katılımcılar başarısızlık korkusundan kurtulmayı öğrenirler, cesaretle konuşarak fikirlerini net bir şekilde ifade ederler. Güven sayesinde, kendine güvenen ve cesur ekipler, işbirlikçi tümdengelimli akıl yürütmenin getirebileceği başarıları keşfederler.

Heyecan ve kaygı devreye girdiğinde, pratiklik ve mantıksal düşünme çarpık hale gelebilir. Soğukkanlılığını koruyan ekipler baskı altında rasyonel düşünebilecek ve problem çözme becerilerini birlikte kullanabileceklerdir.

Eğlencesi bulaşıcı kaçış odası tarzı mücadeleler ve ilgi çekici tema ekip olarak çalışmaya yeni bir bakış açısı getiriyor. Bu, ekip arkadaşlarıyla yeni ve gayri resmi bir şekilde ilişki kurma şansı sunar ve takım olarak nasıl davrandıklarına tamamen yeni bir bakış açısı getirir.

Haunted House, cesur ekip çalışmasının kritik bileşenlerini oyunlaştırarak ekibinizin etkinlik bittikten çok sonra da yararlanabileceği unutulmaz bir paylaşılan deneyim sunar.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Related Testimonial

Bu sanal ekip kurma etkinliğini özel bir anıya dönüştürdüğünüz için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. Çok eğlenceliydi, kolaydı, en başından itibaren çok olumlu ve harika bir atmosfere sahipti ve işbirlikçiydi! Şimdiye kadar aldığımız geri bildirimler de aynılarına işaret ediyor "Bu süper eğlenceliydi", "Bu vakte kadar oynadığımız tüm sanal oyunlar içerisinde en iyisiydi" ve ekip arasında hızlıca gerçekleştirilen bir anketin sonucu olarak bu etkinlik 10 üzerinden 9.5 aldı.

Betsson

Contact Us