Haka Action

Heyecanlandırıcı ve canlandırıcı yaratıcı ifade

10 - 20 dakika
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Haka, Marori Savaşçılarının kutsal savaş çığlığı olup, en zorlu durumlarda dahi karşı tarafı sindirmek için güç ve kahramanlığın birlikte gösterilmesidir. Haka dansı, Yeniz Zelanda All Blacks Rugby takımı tarafından meşhur edilmiş olup, bu gösterilerini her maç öncesinde rakiplerine karşı sergilemektedirler. Mücadele ya da savaş çığlığı olmasının ötesinde, bu köklü kutsal dans, özel anların kulanmasında ya da önemli misafirler geldiğinde de yapılmaktadır.

Delegeler gün boyu sürecek toplantı için yerlerini aldıklarında, bu ünlü Yeni Zelanda savaş çığlığını duyarlar. Enerjisi hayli yüksek grup etkinliği yardımcılarımızın da yardımıyla, grubunuz bu tüyler ürperten grup performansında kendi hareketlerini koordine etmeden önce, Haka dansının kelimelerini, anlamlarını ve dans hareketlerini öğrenecektir.

Daha rekabetçi bir Haka dansı deneyimi için, daha büyük gruplar bir ya da dahafazla ekibe ayrılabilmektedir. En çok sesi hangi takım çıkarıyor? En çok hangi takım tutkulu?
Haka dansı etkinliği, bir personel gününde ya da kaynaşma toplantısında veya bir takım kurma etkinliğinin parçası olarak kapalı ve açık alanda uygulanabilmektedir.

Öğrenme Sonuçları

Haka Action, katılımcıların kendilerini rahatsız hissetmeden, kendi fiziksel seviyelerine göre katılabilecekleri mükemmel bir etkinliktir. Haka Action etkinliğinde katılımcılar, kendi kısıtılamalarından kurtulmaları ve daha açık fikirli bir yaklaşıma sahip olmaları yönünde cesaretlendirilmektedirler. Bu, destekleyici ve ortak ortamda katılımcılar, yaratıcı ve heyecanlandırıcı iadelerini rahatlıkla ortaya koyabilmektedirler. Haka Action, katılımcılar, kendilerini rahat ve canlı hissetmekte, ortak bir deneyim doğrultusunda bir arada çalışır halde bulmakta ve karşı karşıya kaldıkları zorluklar karşısında motive hissetmektedirler.

Related Testimonial

Haka Action etkinliği, herkesi ayağa kaldırarak, enerji dolmasını, kahkahalar içinde etkinliğe dahil olmasını sağlamıştır.

Roche

Contact Us