Global Festival Game

Yaz müzik festivali eğlencesi!

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Takımlar yaz müzik festivaline giden bir grup arkadaşı temsil ederler. Cihazlarına bir uygulama indirip QR kodu tarattırdıktan sonra festival alanına girerler. Global Festival her biri farklı müzik türü ile 7 farklı müzik sahnesine sahiptir. Takımlar hepsini keşfetmeye hazırlanır. Bilmeceler çözerler, rolleri ve gerçekleri araştırırlar ve deneyimlerini göstermek için fotoğraflar ve videolar çekerler, ayrıca takımlarına puan kazandırmak için verilen görevleri yerine getirirler. Sonunda en çok puanı alan takım kazanır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Global Festival Game, uzaktan çalışanların silo halindeki rollerden çıkmalarına, meslektaşlarıyla etkileşime girmelerine ve gayri resmi bir düzeyde bağ kurmalarına olanak tanıyarak takımların hatıralarını canlandırır ve sohbetler başlatır. Oyunun aşamaları, katılımcıları problem çözme becerilerini ve süreçlerini gözden geçirmeye ve bunları geliştirmeye teşvik eder. Bilgiyi etkili bir şekilde toplamayı ve iletmeyi öğrenerek, takımları için puanlar ve müzik endüstrisi bilgisi kazandıkça gelişimlerinin geri dönüşünü görürler. Sınırlı zaman ve kaynak ekip dinamiklerini teste tabi tutarak, onları yaratıcı olmaya ve fırsat aramaya zorlar. Her bölge, görevlerin belirli takım üyelerine tahsis edilmesine izin verir, böylece takımın genel faydası için güçlü yönlerini kullanarak oyunu oynayabilirler.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us