Global Festival Game

Yaz müzik festivali eğlencesi!

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
12 - Sınırsız

Hakkımızda

Takımlar, bir yaz müzik festivaline giden bir grup arkadaşı temsil eder. Oyun uygulaması ekipleri, toplantı yerlerinin çevresinde konumlanan GPS'li 'sahnelere' yönlendirir. Global Festival alanında, her biri farklı bir müzik türüne göre temalı 7 farklı müzik sahnesi bulunur. Her bir yere vardıklarında uygulama çeşitli zorlukları tetikler, katılımcılar bilmeceleri çözer, festival anlarının fotoğraflarını ve videolarını oluşturur ve ayrıca destekleyici festival web sitesinde gerçekleri araştırır. Sonunda en çok puanı alan takım kazanır.

Öğrenme Sonuçları

Global Festival Game, bağlar geliştiren ekiplerde anıları ve sohbetleri canlandırır. Oyunun aşamaları, katılımcıları problem çözme becerilerini ve süreçlerini gözden geçirmeye ve geliştirmeye teşvik eder. Bir yandan bilgileri etkili bir şekilde toplamayı ve iletmeyi öğrenirken, öte yandan ekipleri ve müzik endüstrisi hakkındaki bilgileri öğrenerek puan kazandıkça gelişimlerinin geri dönüşünü görürler. Sınırlı zaman ve kaynaklar, ekip dinamiklerini teste tabi tutarak onları yaratıcı olmaya ve yeni fırsatlar aramaya zorlar. Her bölge, belirli ekip üyelerine görevlerin tahsis edilmesine izin verir, böylece ekibin genel yararı için güçlü yanlarını gösterebilirler.

Related Testimonial

Global Festival Game'de bu mükemmel başarıya ulaşılmasına neden olan tüm iş birlikçilere teşekkür ederiz. 2 yıllık durgunluktan sonra, personelimiz rağbet gördü ve son derece olumlu geribildirimler de gerçek bir hayal kırıklığına uğramadıklarını doğruladı.

Francoise Lacroix
ASL Airlines Belgium

Uzaktan Çalışan-Hibrit-Çok lokasyonlu

Uzaktan Çalışan- Hibrit - Çok lokasyonlu together apart

Bu aktivite yüz yüze, uzaktan çalışan, hibrit ve çok lokasyonlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzak veya karma sürümünü bize sorabilirsiniz. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us