Funk the Junk

Teams play as an orchestra of scrapyard recycled instruments

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
25 - 60

Hakkımızda

Geleceğin yeniden imgelenmesi, ilerici iş stratejisi için kritik bir husus olup, Funk the Junk; katılımcıları, eldeki sınırlı kaynaklarla neler yapılabileceğine dair sınırlamaları yeniden düşünmeleri yönünde cesaretlendirmektedir.

Funk The Junk, şehrin boz arazilerinden alınarak tutkuyla yeniden form kazandırılan profesyonel olarak akortlanmış "hurda" enstrümanlarla yaşanan müzik deneyimine yeni bir yaklaşım getirmektedir. Başka hiçbir orkestraya benzemeyen bir orkestra meydana getirmek üzere ekibinizin kolektif yaratıcılığı ortaya çıktıkça bundan siz de hayrete düşeceksiniz. Katılımcılar, belli olmayan bir durumdan, eğlenceli bir şekilde tempo tutmaya giden süreçte, sesleri doğaçlama olarak çıkarmak, düzenlemek, iletmek, keşfetmek ve deneyimlemek için istenen seviyeye geleceklerdir. Bu herşeyin dahil olduğu harekete geçirici nitelikteki etkinlik, İçine Kapanık, Hazcı, Akıllı ya da Esrarengiz gibi her türlü karaktere uygun olacak ve bunu ifade edecek şekilde eşit şartlar sunmaktadır. Sizin karakteriniz her ne olursa olsun, Grubunuz; akortlanmış basınçlı kaplar, terlik enstrümanları ve harmonik yangın zilleri gibi fevkalade buluşlardan olağanüstü duygusal müzikler üreteceklerdir.

Kalıpların dışına çıkın ve mesai arkadaşlarınızın, alışılmışa meydan okuyan ve eğlenceli bir şekilde sesle ilgili heyecanlar deneyimlemek üzere kaynaşmasına, kahkahalarına ve gülümsemelerine şahitlik edin.

Öğrenme Sonuçları

Funk the Junk etkinliği, takımlar arası güven, ortak vizyon ve pozitif yaklaşımlardan yararlanmaya yönelik birleşik bir odaklanmanın olduğu yaratıcı ifadeleri bünyesine barındırmaktadır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Funk the Junk, geri dönüşüm ve kaynak yetersizliği konusunu gündemimize almak amacıyla hazırlanmış bir etkinliktir. Burada herşey gerçekten geri dönüştürülmüştür. Bu ürün ciddi manada "yeşil" değerleri ortaya koymakta olup, bu girişimde bulunan herkesi heyecanlandıracaktır.

Related Testimonial

Müzik yapmak için atık maddelerin kullanıldığı inanılmaz bir etkinlik. Hepimiz için yaratıcı nitelikteki geri dönüşüm çalışmalarına dair mükemmel bir hatırlatıcı! İanılmaz eğlenceli bir etkinlik.

Philips

Contact Us