FreshBiz

Hayatı yaşayış şeklinizi değiştirin

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Kendinize ve ekibinize, takım çalışması, inovasyon, yaratıcılık, liderlik ve daha fazlasıyla ilgili olarak bir yenilenme imkanı verin. FreshBiz, eğlenceli ve bilgi edinilmesini sağlayan oyuna dayalı atölye çalışmaları olarak tarif edilebilmekte olup, küresel çaptaki binlerce katılımcımıza göre, nasıl fırsat yaratılacağı, bunlara nasıl odaklanılacağı ve nasıl akıllı ortaklıklar yaratılacağı konusunda da kalıcı etkileri bulunmaktadır.

FreshBiz, en yaşamsal hedefleri yakalamak adına, yeni, girişimci düşünmeye yönelik yaratıcı yöntemleri ve problem çözme tekniklerini önce simüle edip sonra da uygulayarak katılımcıların iş ve özel hayatlarını yaşayışlarını temelinden değiştiren bir oyundur.

Oyuna dayalı öğrenme yöntemi sayesinde, katılımcılar, sadece oyunda değil özel hayatlarında da karşılaşacakları hedefleri başarmalarına yardımcı olacak becerileri, kavrayışı ve stratejileri kazanırken, bir yandan da oyun içindeki görevlerini tamamlamaktadırlar.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Katılımcılar bu oyunun hayatlarının geri kalanına yönelik etkilerini olduğundan bahsettiğinden, bu oyun esnasında kazanılan kavrama yeteneği, gelecekte de kalıcı olmaktadır. Değişiklik ve dönüşüm arasında bir fark bulunmaktadır. Daha fazla çalışmak, bazı şeyleri daha az yapmak, daha fazla zaman harcamak değişikliktir, ancak Fresh Biz ile yaşanan dönüşüm sayesinde, sahip olduğunuz paradigma tamamen dönüşmekte ve bu size işinizde, ilişkilerinize ve hayatınızın diğer alanlarında tamamen yepyeni bir şekilde davranmanıza olanak sunmaktadır.

FreshBiz oyununda katılımcılardan, kendi kişisel kalıplarını, inanç sistemlerini ve alışkanlıklarını ve bunların çok işlerine yarayıp yaramadığını göz önünde bulundurmaları istenmektedir. Bu oyun, katılımcılardan fırsatların oluşturulması, tanımlanması ve geliştirilmesini talep edecek şekilde, ticari sorunlara çözüm bulunmasına yönelik düşünce kalıplarının iyileştirilmesi konusunu ele almaktadır.

Request a Quote