Food Truck Challenge

Hayalden gerçeğe!

2 - 3 Saatler
Açık alan
Rekabetçi
16 - Sınırsız

Hakkımızda

Her takıma ana madde, müşterinin konumu, müşterinin türü ve Food Truck'larının çalışma zamanları hakkında bilgi verilir. Bu bilgilerle katılımcıların marka, ana yemek, garnitür, yemek sunumu ve fiyatlandırma da dahil olmak üzere işletmenin her yönünü göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Planlama süresi başlar, ekiplerin stratejileri belirlenir, fikir verilir ve sorumluluk verilir. Daha sonra gerçek canlı Food Truck'ları oluşturmak için harekete geçerler. Takımlar ana yemeklerini Usta Şefe sunarlar. Bu arada bir jüri, hangisinin en iyi gıda kamyonu işi olduğuna karar verir.

Öğrenme Sonuçları

Food Truck, çalışanların bir ekip olarak çalışma becerilerini, etkili iletişim kurmalarını, zaman yönetimini öğrenmelerini ve geliştirmelerini sağlayan ortak bir faaliyettir. Tamamlanması gereken görevlerin sayısı ve çeşitliliği, katılımcıları planlamanın ve organizasyonun önemini anlamaya teşvik eder. Bireylerin güçlerini anlamalarına ve genel görevdeki rollerinin önemini bilerek, kendilerine verilen görevlerden sorumlu olmalarına yardımcı olur.

Related Testimonial

Food Truck büyük bir başarıydı. Herkes aktivite boyunca ilgiliydi. Ekipler, etkinlik sırasında en iyi uygulamaların ve inovasyon düşüncesinin paylaşılmasının onların daha iyi performans göstermesine nasıl yardımcı olduğunu söyledi.

Dunnhumby

Contact Us