Fever Pitch

Futbol maçı sesi oluştur

10 - 30 dakikalar
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
30 - Sınırsız

Hakkında

Fever Pitch katılımcıların büyük bir futbol maçı aksiyonundan montajlanmış görüntülere kendi ses efektleriyle eşlik ettikleri eğlenceli ve esnek bir enerjilendiricidir.

Katılımcı grubu kırmızılar ve maviler iki takıma ayrılır; başlarında ise oyunu içlerinde yaşayan teknik direktörleri olduğu halde takımlara, her birinde özel tanımlanmış ses efekti bulunan bir dizi futbol video klibi gösterilir. Tribünlerdeki katılımcılar takımlar halinde kendilerinden istendiğinde ve daha da önemlisi birbirleriyle uyum halinde, bunları tekrar edecektir.

Başlama düdüğü, kramponun topa vurma sesi, kaçan şutun ardından Aaaahhh sesi, topun göğüste yumuşatılması, kale direğinde patlayan top ve filelerle buluşan topun ardından Güney Amerikalı spikerlerin çılgın Gooooooollll sesi gibi hem vokal hem de fiziksel aksiyon vardır.

Hızlı, fiziksel ve son derece eğlenceli Fever Pitch katılımcılarınızı kucaklamak ve yüzlerine tebessüm kondurmak üzere tasarlanmıştır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Hızlı, fiiksel aktiviteye dayalı ve hayli eğlenceli bir etkinlik olan Fever Pitch, katılımcıları etkinliğe katılımlarını ve hepsinin yüzünde bir gülümseme belirmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Fever Pitch yaratıcılığı ve doğaçlamayı ön plana çıkarmaktadır. unutulmaz deneyimde herkesin katılımda bulunması teşvik edilmektedir.

Request a Quote