Escape the Blizzard

Hayatta Kalma Temalı Sanal Kaçış Oyunu

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Ekibinizle birlikte pratik becerileri kullanmak, vahşi doğanın sunduklarını çözmek, tema fotoğraflarına katılmak ve dağdan inmek için aktif zorluklara katılmak için başka bir yer ve zamanda yolculuğa çıkın. Birlikte oynayan ekip birlikte hayatta kalır.

Escape the Blizzard'ın hikayesi, bir şirketin dinlenmeye çekildiği sıcak ve rahat bir dağ kulübesinde başlar. Aniden, bu dinlenme, gelen bir fırtına uyarısıyla kesintiye uğrar. Birkaç saat içinde kar yağacak ve elektrik gidecektir!

Hayatta kalmak için ekiplerin dışarı çıkması gerekir. Ekipler, yol boyunca, düğüm atma, hayvan izlerini tanıma, ilk yardım, dağ bilinci ve daha fazlasını içeren bir dizi kışın vahşi doğada hayatta kalma mücadelesiyle karşı karşıya kalır. Bu zorluklar onları, kurtarma uçaklarına onları güvenli bir yere götürmeleri için sinyal gönderme mücadelesine götürür.

Öğrenme Sonuçları

Escape the Blizzard, ekibinizin toparlanmasına yardımcı olacaktır. Ekip üyelerini işbirliği yapmaya zorlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Her birey sorunun veya çözümün bir kısmını ele alır ve ancak birlikte çalışarak doğru cevaba ulaşabilirler. Sürükleyici tema ve ilgi çekici mücadeleler, geçmiş deneyimlerin anlatımına fırsat vererek tartışmayı teşvik eder ve ekip üyelerinin birbirlerini yeni ve gerçek bir düzeyde tanımaları için alan yaratır. Mücadeleler gerçek hayattaki temel hayatta kalma becerilerine odaklandığından, oyuncular oyunu vahşi doğada hayatta kalma konusunda artan bir bilgi ile tamamlayacaklar.

Contact Us