CSI

Ekipler bu eğlenceli cinayet davasını çözmek için

2 - 3 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
12 - 300

Hakkında

Crime Solvers International (CSI), ekipleri karmaşık bir cinayeti çözmesi gereken dedektiflere dönüştürmektedir. Ekiplerin başarılı olmak amacıyla, gittikçe artan baskı ve zaman kısıtlaması altında karşı karşıya kaldıkları çeşitli sorunları çözmek için birlikte çalışmalarının gerektiği sadece eğlenceli bir "cinayet davasının" çok ötesinde bir etkinliktir.

Araştırma yapan ekipler için gerçekçi bir senaryo hazırlanmış olup, çeşitli yöntemler kullanılmak suretiyle devasa miktarda bilgi bombardımanına tabi tutulmuşlardır. Kaydedilmiş 999 aramaları, olay yeri videoları, filme alınan şüphelilerle yapılan görüşmeler, fotoğraflar, otopsi raporları, belgeler, adli tıp kanıtları ve daha birçok unsur dedektiflerin kafasını karıştırmak ve yanlış yönlendirmek için servis edilmektedir. Dedektiflerin görevi bunların hepsini iyice tetkik ederek bu cinayeti çözme görevine odaklanmaktır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Ekip üyelerinin, diğer arkadaşlarına bildirmek zorunda oldukları yaşamsal öneme haiz bilgileri toplamak üzere belirli noktalarda masalarından uzaklaştırıldıklarından, iletişim kurmak ve birbirini dinlemek bu etkinlikte başarıya giden yoldaki en önemli unsurdur. Etkinliğin gerçekçi bir cinayet soruşturması havasına bürünmesi amacıyla süreç boyunca gerçekçi bir baskı ortamı yaratılmaktadır.

Related Testimonial

Crime Solvers International orjinal, uzun süre hafızalardan silinmeyecek nitelikte ve aynı derecede eğlenceli bir etkinlikti. Herkesin katılımı ve katılımcıların da takımın bir parçası olduklarını hissetmeleri sağlanırken farklı nitelikteki insan gruplarını yönetmeyi başardıklarından ötürü Catalyst gerçekten de büyük bir övgüyü hak ediyor.

Mihaela Ionita
Xerox Romania

Contact Us