Building A Dream

Bir bisiklet yapın ve ihtiyacı olan bir çocuğa yar

2 - 3 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
24 - 200

Hakkında

Ekipler eğlenceli ve aktif problem çözme görevlerini yerine getirmekte ve ekipleri için alet ve bisiklet parçaları "kazanmak" için bulmaca çözmektedir. Ekipler yeterince kaynağa sahip olduklarında, kısıtlı bir süre zarfında farklı bisikletler üretmek için etkili bir montaj süreci yaratmaya yönelik zorlu göreve başlamaktadırlar. Yürütülmekte olan resmi kalite kontrol incelemeleriyle birlikte ciddi kalite standartları uygulanmaktadır.
Bitiş süresi yaklaştığında, ekipler kendi tasarımlarını "başlangıç" çizgisine getirmekte ve kendi ürünlerini ve kısa bir tanıtım müşterileri temsil eden diğer ekiplere sunmak için hazırlık yapmaktadırlar.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bu, oldukça etkili bir deneyim ve kalıcı ortak hatıraların oluşmasını sağlayan olağanüstü bir takım etkinliğidir. Ekipler diğerleriyle mücadele ederken ki konumlarından, eldeki kaynaklarla maksimum sayıda bisiklet üretmeye yönelik kolektif bir hedef oluşturmak suretiyle, işbirliğine, ekipman, alet, uygulama, uzmanlık ve kaynakların paylaşımı noktasına gelmektedirler.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Tamamlanan bisikletler, bunları alan çocuklara neşe, bunların yaratıcılarına da benzersiz bir tatmin duygusu verecek şekilde seçilen çocuk yurduna bağışlanmaktadır.

Request a Quote