Body Rap

Enerjiyi yükselten eğlenceli ritmik çalışma

10 - 30 dakikalar
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
30 - Sınırsız

Hakkında

Kısa, keskin, eğlenceli ve çok komik. Bu etkinlik, grup ritminin en basit ve en sıra dışı biçimidir. Her konferans veya toplantıda öyle bir an gelir ki katılımcıların yeniden canlandırılıp zihinlerini odaklandırmaları gerekir. Body Rap’i bizler de tam böyle anlar için öneriyoruz. Kesinlikle “tam kıvamında çılgınlık” kategorisine giren Body Rap etkinliği, mizah gücü, ritm ve müzik ile bir tecrübe paylaşımı gibi ögeleri kullanarak katılımcı grubunu kaynaştırır ve tüm grubu tekrardan konferansta verilen mesajlara odaklanmaya hazır hale getirir. 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Hızlı, alışılmışın dışında ve inanılmaz derecede etkili Body Rap, en zorlu katılımcıları bile neşelendirme garantili sıradışı bir müzikli etkinliktir. Bu hayatınıza etki edecek ve toplantınıza bir canlılık katacaktır.
Bu sayede katılımcılar konferans mesajına tekrardan odaklanabilmelerine olanak sağlamaktadır. Body Rap, olumlu sonuçlar elde edecek şekilde ekipleri canlandırmak ve bir araya getirmek amacıyla mizahın, ritmin ve paylaşılan deneyimin gücünü kullanmaktadır.

Related Testimonial

Konferansımız esnasında tam da enerji seviysi iyice düşmüşken, Body Rap etkinliğini yaşadık. Tam da istediğimiz etkiyi yarattı. Herkesin ruhunu ateşledi ve tüm katılımcılar yüzünde bir gülümseme yerleşmesine neden oldu. Tüm delegeler, öğleden sonraki konferans içeriği içn çok daha hazırdılar artık.

Nestle

Request a Quote